Göynük Evden Eve Nakliyat

Göynük Evden Eve Nakliyat

Yıllardır taşımacılık sektöründe bulunan firmamız hem şehir hem de şehir dışı nakliyatta profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Gerek personel niteliği gerekse nakliyatta kullanılan malzemelerin kalitesi ile kusursuz bir taşıma sağlayan firmamız, Göynük evden eve nakliyat işini de büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Uzun zamandır yer aldığımızın nakliyatta tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda araç gereçlerimizi modern şartlara uygun olacak biçimde yeniliyoruz. Nakliyat belli bir bilgi birikimi ve özen isteyen bir iştir. Kullanılacak araç gereçlerin iyi seçilmesi gerekir. Firmamızda bulunan araç filomuzun tamamı en zor şartlara dayanabilen, nakliyata uygun taşıtlardır.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik alan şirketimiz, en sorunsuz şekilde taşınmanız için her şeyi düşünmektedir. Araçlarımızı eşyalarınızın sığacağı büyüklükte seçiyoruz. Bu sayede eşyalarınızı istiflemeye bağlı olarak meydana gelecek zarara uğramadan gideceği adrese sağlam bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız paketleme ve ambalajlama konusuna son derece dikkat etmektedir. Ambalaj ve paketleme eşyaların korunaklı hale gelmesi için çok önemlidir. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta muhakkak özenle yapılması gerekir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

göynük evden eve nakliyat

 

Evden Eve Nakliyatta Paketleme ve Ambalajlama

Göynük evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, eşyalarınızı özenle ambalajlar. Paketleme yapılacak eşyalarınız uygun ve korunaklı biçimde sağlamlaştırılarak araçlara yüklenir.
Ambalaj ve paketlemede birinci sınıf ürünler kullanmaktayız. Bu ürünler eşyaları darbelere karşı korumakla birlikte dağılmasına da engel olmaktadır. Taşıma öncesi eşyalarınızın durumuna bakmak için gelen ekibimiz, eşyaların durumuna göre en uygun aracı seçer ve kullanılacak ambalaj sayısını belirler. Bu sayede nakliyat esnasında ambalajın bitmesi, paketlenmeyen ürünlerin kalması veya yarım malzeme ile sarılan eşyaların olması gibi durumların yaşanmasının önüne geçilir.

Göynük Evden Eve Sigortalı Taşımacılık ve Nakliye

Şirketimiz eşyalarınızı son derece korunaklı hale getirdikten sonra gideceği yere ulaştırmaktadır. Ancak alınan tüm önlemlere rağmen eşyalarınızda oluşan zarar var ise nakliyat sigortası kapsamında bedeli ödenir. Böylece hiçbir şekilde maddi kayıp yaşamazsınız.

Göynük evden eve nakliyat hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için web sitemizden veya telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.