IMG 3687 e1562657199864

Hendek Evden Eve Nakliyat

Hendek Evden Eve Nakliyat

Hendek evden eve nakliyat dışında parça, ofis, fuar, yük ve tekstil taşımacılığı hizmeti de veren şirketimiz, modern nakliyata uygun hareket ederek, müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden eşyaları gideceği adrese eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim etmektedir. Ofis fuar ve yük taşımacılığı gibi alanlarda, eşyaların hacmi ya da durumu ne olursa olsun her koşulda nakliyat işini büyük bir özveri ile gerçekleştiren şirketimiz, sorunsuz bir taşınma dönemi yaşamanız için gereken bütün şartları tam olarak sağlamaktadır.

Hendek evden eve nakliyat işinde, müşteri odaklı izlediğimiz politikalarımız ile en kaliteli hizmeti olabilecek en uygun fiyata veren şirketimiz, şehir içinde ve şehirler arası nakliyatta piyasada yer alan önemli firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

hendek evden eve nakliyat

 

Hendek Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Kurumsal yapımız içinde günümüz nakliyeciliğinin olmazsa olmazı sigortalı taşımacılıktır. Müşterilerin nakliyat anında eşyaların zarar görmesi halinde mağdur olamaması bakımından mutlaka yapılması gerekir. Belli bir standart üstündeki ve profesyonel firmaların tamamı nakliyat sigortası güvencesi vererek iş yapmaktadır. Bu doğrultuda nakliye şirketi seçerken sigorta yapıp yapmadığına mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

Firma olarak Hendek evden eve nakliyat hizmetini sigortalı taşımacılık garantisi ile yapmaktayız. İstisnasız her boyuttaki ve hassasiyetteki eşya sigorta kapsamında değerlendirilerek bir zarar uğraması durumunda maddi olarak telafisi yapılır. Eşyanın bedeli eksiksiz biçimde ödenir.

Hendek Evden Eve Nakliyat Güvenli Taşıma

Sigortalı taşımacılık dışında eşyaların zarar görmesini engelleyecek önlemlerin de alınması gerekir. Bunun için paketleme ve ambalajlamanın iyi yapılması şarttır. Baştan savma yapılan paketleme işleminde eşyaların zarara uğrama ihtimali yüksektir. Bu nedenle işi yapan personelin bilgili ve özenli olması şarttır.

Şirketimizin bünyesinde çalışan her personel donanımlı ve tecrübelidir. İşini titiz bir şekilde yapan ekibimiz aynı zamanda kaliteli malzeme kullandığından eşyaların zarar görme ihtimalini en aza indirir. Şirket olarak her türlü araç ve gerecimiz bu doğrultuda piyasada bulunan en kaliteli malzemelerden oluşmaktadır.

Hendek evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerimizden uygun fiyata faydalanmak için web sitemiz üzerinden mesaj atabilirsiniz. Soru ve ücret bilgisi için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın