Düzce Evden Eve Nakliyat

Düzce Evden Eve Nakliyat

Düzce evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve hala bir karar vermediyseniz doğru yerdesiniz. Uygun fiyata piyasanın üzerinde bir hizmet kalitesi sunan şirketimiz ile sorunsuz bir şekilde taşınma sürecini tamamlayabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde karşılıyoruz.

Evden eve nakliyatta son dönemde asansörlü sistem kullananların sayısı giderek artıyor. Bunda asansör sisteminin getirdiği büyük kolaylıkların payı büyük. Özellikle belli bir katta sonrası için muhakkak kurulması gereken bu sistem, hızlı bir şekilde taşınmada çok avantaj sağlıyor.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

düzce evden eve nakliyat    IMG 3260

 

 

Düzce Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmeti

Düzce evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde sunan şirketimiz asansörlü taşıma konusunda kaliteli hizmet sunmaktadır. Yüksek katlara kadar çıkabilen asansörlerimiz ile kolayca eşyaları istediğiniz yere çıkartabiliyoruz.

Personelimizin bu konudaki bilgi ve tecrübesi ise bu işlemleri daha hızlı ve güvenli bir hale getiriyor.

Sigortalı taşımacılık nakliyatta önemli bir tutar. Eşyaların zarar görmesi halinde müşterilerin garantisi sigortadır. Bu nedenle çalışacağınız firmanın sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığına dikkat etmelisiniz.

Düzce Sigortalı Nakliyat

Kurumsal yapımız içinde Düzce evden eve nakliyat hizmetini sigortalı bir şekilde sağlıyoruz. Alınan tüm ürünlerin listesini tutarak başladığımız nakliyata, tüm ürünleri eksiksiz ve sağlam biçimde teslim ederek bitiriyoruz. Yine de eşyalarda bir hasar oluşursa maddi karşılığını sigorta kapsamında bire bir iade ediyoruz.

Bu anlayışımız ile müşterilerimiz hiçbir şekilde maddi kayba uğramamış oluyor.

Firmamız sadece evden eve nakliyatta değil, parça, ofis ve tekstil taşımacılığında da uygun fiyata profesyonel hizmet vermektedir.

Düzce Uygun Fiyata Farklı Çözümler

Bu yöntemler için kargo şirketleri yüksek ücret talep ettiklerinden, genelde nakliye şirketlerine başvurulur. Bir nakliye aracı diğer müşteriler ile ortak kiralanarak eşyalar taşınır. Böylece bir aracın kirasını komple ödemektense, ortak olarak kullanan kişiler birlikte öder.

Firmamız şehir içi ve şehir dışında kalite nakliyat anlayışı ile tüm taşıma işlemlerini yapmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, soru sormak ve ücret bilgisi almak için web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Buradan Ulaşın..

Bir yanıt yazın