slider2

Gömeç Evden Eve Nakliyat

Gömeç Evden Eve Nakliyat

Ege Bölgesi dâhilindeki Balıkesir’de gerçekleştirilen taşınma faaliyetleri sırasında en büyük problemlerden biri de dürüst ve güvenilir bir nakliyat firması bulmaktadır. Bu anlamda biz, sektörün en eski oyuncularından biri olarak size en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Başka Gömeç evden eve nakliyat olmak üzere gerçekleştirmiş olduğumuz tüm taşımacılık faaliyetlerinde öncelikli gayemiz güvenli taşıma prensibidir. Bu safha, senelerdir yaşattığımız güven duygusu için en önemli kriterlerimiz arasındadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

salon paketleme

 

Gömeç Nakliyat

Hem ilçe içi hem de şehir içi taşımacılık için sunduğumuz nakliyat işlemlerinde, aynı zamanda paketleme hizmeti de vermekteyiz. Paketleme hizmetimiz, taşınacak eşyaların yolculuk esnâsında kırılmasını engellediği gibi, güvenilir bir şekilde yeni adresine taşınmasını da kolaylaştırmaktadır. Üstelik, uzman teknik personelimiz tarafından paketlenen eşyaların hangi odaya ait olduğu da numaralandırılarak işaretlenmektedir. Böylece taşınma işlemi bitmeye yakın kolilerin hangi odaya gitmeleri gerektiği bilinmektedir. Bu da taşınma sonrasında işinizi epey kolaylaştıran bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır.

Müşterilerimize sunmak istediğimiz en büyük nitelik olan hızlı, güvenilir ve prensipli bir taşımacılık hizmetinde sigortalı eşya nakliyesini de belirtmekte fayda görüyoruz. Zira sigorta, evrensel bir kaide olarak eşyalarınız açısından birçok önemi haizdir. Olası bir problemle karşılaşmamak ve telafisi mümkün olmayan sorunlara karşı muhatap olmamak adına tüm Gömeç evden eve nakliyat evliyaoğlu hizmetlerinde sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Geniş araç filomuz sayesinde gerçekleştirdiğimiz sigortalı taşımacılık işlemleri de bu şekilde koruma altına alınmaktadır.

 

evliyaoğlu nakliyat slider3

Gömeç Evliyaoğlu Nakliyat

Gömeç ofisten ofise nakliyat hizmeti de sunan evliyaoğlu taşıma firmamız, istediğiniz ilçeden ve şehirden yapılacak taşımacılık faaliyetlerine hazır bir işleyiştedir. Teknik anlamda yeterli personelimiz ile birlikte yapacağımız keşif sonrasında, belirlediğimiz müşterek bir zaman diliminde taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Dolayısıyla en uygun fiyat garantisini de mutlaka firmamız tarafından alacağınızdan emin olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sunmuş olduğumuz bu nitelikli hizmet, zaman içerisinde Türkiye’nin her noktasından binlerce referansa ulaşmamızı sağlamıştır. Siz de bu referans halkamızdan biri olmak istiyorsanız hemen müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Belirleyeceğiniz tarih ve saatte taşınma faaliyetleri için uzman ekibimiz ve araç filomuz sizi yeni yuvanıza kavuşturmak üzere gelecektir.