libadiye evden eve nakliyat e1568990798777

Dikili Evden Eve Nakliyat

Dikili Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’de, her geçen gün binlerce aile evlerini, yüzlerce firma da ofislerini taşıyor. Bu noktada taşınma işlemleri eğer bireysel çabalarla gerçekleştirilirse birçok sağlık probleminin yanı sıra, eşyaların da kırılarak nakliyesi söz konusu olmaktadır. Dolayısıyla taşınma faaliyetleri, en uygun şartlar altında profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapılmalıdır. Biz, sektörün öncü nakliye firmalarından biri olarak, ilkin Dikili evden eve nakliyat olmak üzere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca firmamızın tüm İzmir genelinde şehir içi nakliyat ve şehirler arası taşımacılık hizmeti de sunduğu vakidir. Bu durumda, zor durumlara muhatap olmadan kolayca bir taşınma işleyişine sahip olabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

JUEG4850

 

Dikili Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemleri sırasında sunmuş olduğumuz ambalaj ve paketleme hizmeti ile eşyalarınızın nakliye sırasında zarar görmesini engellemekteyiz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe doğrultusunda hangi eşyanın ne şekilde paketlenmesi gerektiğini de uzman ekibimiz tarafından bilinmektedir. Güvenilir personelimiz, bu anlamda teknolojik yetkinlik ile donatılmış ve sürekli meslekî eğitimlerine de devam etmektedir. Kullanmış olduğumuz teknolojik ekipman, ekibimizin de başarılı bir nakliye personeli olarak görev yapmasına imkân tanımaktadır.

Evliyaoğlu firmamızın sunmuş olduğu bir diğer hizmet de, piyanı ya da antika eşya gibi kırılması muhtemel olan hassas emtiaların taşınmasıdır. Bu eşyalar, özenle paketlenmekte ve özel bir teknik kullanılarak nakliye araçlarımıza yerleştirilmektedir. Tamamı kapalı kasa araçlardan oluşan geniş nakliye filomuz da, bu şekilde en uygun taşınma hizmetini sunmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye için vinç sistemi bulunan araçlarımız da bulunmaktadır. Bu araçlarımız sayesinde yüksek katlı binaların camlarından büyük eşyalarınızı kolayca aşağıdaki araçlarımıza aktarmakta ve bu şekilde de hızlı bir taşınma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

 

salon eşya sargılı 1

 

Dikili Evliyaoğlu Nakliyat

Dikili evden eve nakliyat ve evliyaoğlu dikili ofisten ofise nakliyat hizmetlerimiz için kullanmış olduğumuz en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlı taşımacılık faaliyeti, sadece İzmir değil Türkiye’nin bütün illerini de kapsamaktadır. Bu anlamda Anadolu’daki her noktaya taşınma işlemi gerçekleştirebiliriz. Fiyatlar ve taşınma işlemleri için diğer genel bilgiler için hemen müşteri temsilcimizi arayabilir ve temsilcimizden detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.