Burhaniye Evden Eve Nakliyat

Burhaniye Evden Eve Nakliyat

Batı Anadolu’nun en güzide şehirleri arasında yer alan Balıkesir’de, her gün gerçekleşen yüzlerce taşınma faaliyeti bulunmaktadır. Ancak yeteri kadar güvenli olmayan bireysel taşıma faaliyetlerini bir kenara bırakırsa, profesyonel anlamda da evliyaoğlu firmamız kadar yetkin başka bir işletme bulunmadığını zikretmemiz gerekmektedir. Dolayısıyla biz, başta Burhaniye evden eve nakliyat firması olmak kaydıyla hem Balıkesir’in tüm ilçelerinde hem de Türkiye’nin her şehrinde hizmet vermekte olan kurumsal yapıdaki bir işletmeyiz.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

burhaniye evden eve nakliyat

 

Burhaniye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Burhaniye evden eve nakliyat bilindiği gibi Türkiye’nin en kalabalık ilk yirmi şehri arasında yer alan Balıkesir’de, iş sahalarının da gelişmiş olmasıyla birlikte taşınma faaliyetleri kaçınılmaz bir hâl almıştır. Bu maksatla büyük bir şehir için nakliye hizmetlerinin de profesyonel bir şekilde tamamlanabilir olması gerekmektedir. Evliyaoğlu olarak biz, seneler boyunca ortaya koymuş olduğumuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız ile nakliye sektöründe de alışılagelmiş kalıpları bir kenara bırakmış durumdayız. Bu maksatla başta teknolojik ekipmanlarımızın yeterliliği olmak üzere, her türlü yeniliğe açık olduğumuzu da ifade etmek gerekir.

Ayrıca personellerimizin hepsi, meslekî deneyimlerini eğitim faaliyetleri ile perçinlemiş ve güvenilir bir iş ahlâkına dâhil olmuşlardır. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz binlerce kaliteli müşteri referansımızdan da anlaşılacağı üzerine, Türkiye’de çok az sayıda firmada bulunan donanımlı bir ekip ile teknolojik ürünlere sahibiz. Bu anlamda misyon ve vizyonumuzun da geniş olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

[table id=11 /]

Burhaniye Evliyaoğlu Nakliyat

Burhaniye evden eve nakliyat şirketi olarak biz, eşyalarınıza verdiğimiz önemden ötürü tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasa kamyonlardan oluşan geniş araç filomuz da eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni yuvanıza taşınmasını sağlamaktadır. En ihtiyatlı en hızlı ve en güvenli bir Burhaniye ofisten ofise taşımacılık hizmeti için tercih edebileceğiniz firmamız, piyasa içerisindeki en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaktadır. Fiyat almak ve randevu talep etmek için arayabileceğiniz müşteri temsilcimizden, aynı zamanda hizmetlerimizin geçmişini ve müşteri kalitemizi ölçmek adına da referanslarımızın listesini isteyebilirsiniz.

Burhaniye evden eve nakliyat çözümleriniz için ortaya koyduğumuz inovatif gelişim, her safhada sizleri güvenle yeni yuvanıza taşımakta ve taşınma stresinden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.