Gerede Evden Eve Nakliyat

Gerede Evden Eve Nakliyat

Modern nakliyat şartlarına uygun olarak sunduğumuz Gerede evden eve nakliyat hizmeti ile tüm nakliye işlerinizi kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Firmamız kendi kurumsal yapısı içinde aldığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlerin sorunsuz bir nakliye dönemi geçirmeniz için tüm önlemleri almaktadır. Firmamız politikaları gereği eşyaların güvenliği en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

gerede evden eve nakliyat

 

Gerede Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Gerede evden eve nakliyat ve diğer işlerimizi sigortalı taşımacılık güvencesi ile yapmaktayız. Sigortalı taşımacılık müşterilerimizin maddi kayıp yaşamaması açısından son derece önemlidir. Yükleme, nakliye sırasında ve indirmede eşyalarda oluşabilecek her türlü zararın bedeli tarafınıza eksiksiz ödenir. Nakliyat sigortası kapsamında değerlendirilen bu zararlar karşısında hiçbir şekilde maddi kayıp yaşamazsınız. Bu nedenle sonrasında sıkıntı yaşamamak için mutlaka sigortalı taşımacılık yapan bir nakliye firmasını çalışmanız faydalı olacaktır.

[table id=11 /]

Gerede Evden Eve Nakliyatta Ambalaj ve Paketleme

Gerede sigortalı taşımacılık dışında eşyaların korunması için ambalaj ve paketleme de son derece önemlidir. Şirketimiz bu konuya son derece dikkat etmektedir. Paket ve ambalajları piyasadaki kaliteli ürünlerden seçmekteyiz. Bu ürünler darbeye karşı son derece dayanıklı olduğundan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşır.

Eğer bozulacak eşyalarınız var ise nakliye öncesi gelen ekibimize bilgi vermeniz durumunda bu eşyalarınız da uygun şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalar ise araçta özel yerlere konulur.

Eşyaların Sökülmesi ve Montajlanması

Bunlar haricinde sökülmesi gereken tüm eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından sökülür. Taşımaya uygun hale getirilen eşyalar bir arada evden eve nakliye aracına yerleştirilir. Burada farklı eşyaların bir araya konmaması gerekir. Her ürün bir arada ve tek parça halinde taşınmalıdır. Böylece bazı küçük parçaların kaybolmasının önüne geçilir. Sökülen tüm eşyalarınız yeni adresinde aynı şekilde istediğiniz yerde birleştirilir.

Gerede Parça, Ofis, Tekstil, Ambar ve Yük Taşımacılığı

Evliyaoğlu firmamız Gerede evden eve nakliyat dışında farklı nakliye işlerinde de kaliteli hizmet vermektedir. Parça ve ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, ambar ve yük taşımacılığı gibi alanlarda da yetkin olan şirketimiz, tüm hizmetli en uygun fiyata sunmaktadır.

bolu geneli taşıma işlemleriniz için BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT yazımızın linkine tıklayın.
Gerede şehirler arası nakliye için ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT  tıklayın.

Bir yanıt yazın