Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Bolu evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu sürede kendini yenileyerek sürekli geliştiren şirketimiz, nakliyat sektörünün ihtiyaç duyduğu son teknoloji malzemeleri kullanarak sorunsuz bir taşıma süreci sağlamaktadır.

Şirketimiz gerek personel kalitesi gerekse taşımacılıkta kullandığı birinci sınıf malzemeler ile sorunsuz bir şekilde nakliyatı tamamlamaktadır. Kullandığımız malzemeler darbeye karşı son derece dayanıklıdır. Bu sebeple yükleme anında ya da yolda hiçbir şekilde hasar almazlar.

batı karadeniz bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Bolu’da, her gün yaşanan yüzlerce taşınma faaliyeti bulunmaktadır. Ancak bu taşınma faaliyetleri, birçok sorun ile karşı karşıya kalınmasına sebep olmaktadır. Zira nakliye firmaları arasında gerekli yetki belgeleri bulunmayanlar ve işi yeterince ciddiye almayan birçok kuruluş bulunmaktadır. Biz, Bolu evden eve nakliyat firması evliyaoğlu olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri, en güvenilir personel ağımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Üstelik gerekli yetki belgelerimiz de uhdemizde bulunmaktadır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

bolu evden eve nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Taşınacağınız mesafe ne kadar kısa olursa olsun tüm nakliyat işlerinizi sigortalı yapmaya dikkat edin. Yolda, yükleme veya indirme sırasında eşyalarınızda meydana gelebilecek zararlara karşılanması açısından sigortalı taşımacılık en önemli güvencedir. Aldığımız tüm önlemlere karşın, müşterilerimizin maddi açıdan mağdur olmaması için tüm taşımacılık işlerini nakliyat sigortası güvenci ile yapıyoruz. Bolu evden eve nakliyat hizmetini sunan firmalar arasında sigortalı taşımacılık yapan şirketimiz, eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda tüm kaybınızı anında iade eder. Şirketimizin sunduğu profesyonel hizmetler sadece Bolu evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. İsterseniz farklı nakliye yöntemlerimizi kullanarak da eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Firmamız ile bütün evinizi istediğiniz adrese sorunsuz olarak taşıyabilirsiniz. Eşyalarınızın hacmi ne olursa olsun, geniş araç filomuz ile herhangi bir sıkıntı olmadan nakliyat işlemini yapabilirsiniz.

Bolu Parça Eşya Taşımacılığı Bilmeniz Gerekenler

Tüm evinizi taşıyabileceğiniz gibi şirketimiz aracılığı ile parça taşımacılık da yapabilirsiniz. Parça taşımacılık da bir nakliye aracını dolduracak kadar eşyanız yok ise diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı bir araca koyabilirsiniz. Böylece bütün bir aracı kiralamaktansa kendi eşyanız kadar ödeme yaparsınız. Bu yöntem çoğu müşterimiz için ekonomik olarak daha uygun olduğundan genelde tercih edilir.

Bolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınmanız için ihtiyacınız olan tüm ambalaj ve paketleme unsurlarını sizlerle paylaşan şirketimiz, uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu deneyimlerini de sizlere hizmet olarak sunmaktadır. Bu sayede eşya ve emtialarınızın başına hiçbir şey gelmemesini garanti etmekteyiz. Muhtemel sorunlardan ötürü de muhakkak sigortalı olarak taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Faaliyetlerimiz, bu anlamda gerekli resmi kuruluşlar tarafından tasdik edilmiş bulunmaktadır.

Bolu’daki 9 farklı ilçe arasında ilçeden ilçeye nakliyat hizmeti veren evliyaoğlu şirketimiz, Bolu dışındaki şehirlere de nakliye götürmektedir. Fuar taşımacılığı, ofis ve iş yeri taşımacılığı, depo taşımacılığı gibi alt hizmet dallarımızın olduğu bu işleyişte, temel düsturumuz uygun fiyat garantisidir. Sizi, en ucuz fiyatla en kaliteli hizmetteki bir taşınma faaliyetine dahil etmekteyiz. Bu, kurumsal anlayışta hedeflediğimiz misyonumuzun da temel göstergeleri arasındadır.

Bolu evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı da yapmaktayız. Mekanik eşyalar da dahil olmak üzere tüm ürünler özenle sökülür ve araca yerleştirilir. En kısa sürede yeni adresine ulaştırılır. Burada sökülen eşyalar aynı şekilde montajlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Bu işlemleri olabilecek en hızlı sürede ve en güvenli şekilde yapan firmamız, işlerinizi aksamaması için olabildiğince titiz çalışmaktadır.

Bolu Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

İlden ile taşımacılık işlerimizde görev yapan tüm firma personellerimize, mesleki eğitim vermekteyiz. Bu eğitimler, olası bir kriz anında nasıl davranılması gerektiğine dair tüm bilgileri içermektedir. Ayrıca muhkem bir şekilde taşınması elzem olan bitki ve cam gibi ürünler de, bu mesleki eğitimin bir parçasıdır. Gayemiz, hiçbir ürününüzün zarar görmeden taşınılacak yere kadar nakliye edilmesidir.

Bolu evden eve nakliyat evliyaoğlu şirketimiz, haftanın her günü hizmet vermenin de mutluluğunu yaşamaktadır. Öte yandan yüksek katlı rezidanslarda işlemleri son derece kolaylaştıran asansörlü vinç sistemi ile taşıma yapabilmekteyiz. Böylece en ufak bir zaman kaybı bile yaşamıyoruz. Personellerimiz, kolileri tek tek numaralandırmak ta ve hangi odaya ait olduğunu da üzerine yazmaktadır. Bu da, taşınma sonrasında eşyalarınızı yerleştirirken sizi büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Hemen çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.