Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat

batı karadeniz bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Bolu’da, her gün yaşanan yüzlerce taşınma faaliyeti bulunmaktadır. Ancak bu taşınma faaliyetleri, birçok sorun ile karşı karşıya kalınmasına sebep olmaktadır. Zira nakliye firmaları arasında gerekli yetki belgeleri bulunmayanlar ve işi yeterince ciddîye almayan birçok kuruluş bulunmaktadır. Biz, Bolu evden eve nakliyat firması evliyaoğlu olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri, en güvenilir personel ağımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Üstelik gerekli yetki belgelerimiz de uhdemizde bulunmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

 

Bolu Nakliyat

Taşınmanız için ihtiyacınız olan tüm ambalaj ve paketleme unsurlarını sizlerle paylaşan şirketimiz, uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu deneyimlerini de sizlere hizmet olarak sunmaktadır. Bu sayede eşya ve emtialarınızın başına hiçbir şey gelmemesini garanti etmekteyiz. Muhtemel sorunlardan ötürü de muhakkak sigortalı olarak taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Faaliyetlerimiz, bu anlamda gerekli resmî kuruluşlar tarafından tasdik edilmiş bulunmaktadır.

Bolu’daki 9 farklı ilçe arasında ilçeden ilçeye nakliyat hizmeti veren evliyaoğlu şirketimiz, Bolu dışındaki şehirlere de nakliye götürmektedir. Fuar taşımacılığı, ofis ve işyeri taşımacılığı, depo taşımacılığı gibi alt hizmet dallarımızın olduğu bu işleyişte, temel düsturumuz uygun fiyat garantisidir. Sizi, en ucuz fiyatla en kaliteli hizmetteki bir taşınma faaliyetine dâhil etmekteyiz. Bu, kurumsal anlayışta hedeflediğimiz misyonumuzun da temel göstergeleri arasındadır.

 

 

Bolu Şehirlerarası Nakliyat

Taşımacılık işlerimizde görev yapan tüm firma personellerimize, meslekî eğitim vermekteyiz. Bu eğitimler, olası bir kriz ânında nasıl davranılması gerektiğine dair tüm bilgileri içermektedir. Ayrıca muhkem bir şekilde taşınması elzem olan bitki ve cam gibi ürünler de, bu meslekî eğitimin bir parçasıdır. Gayemiz, hiçbir ürününüzün zarar görmeden taşınılacak yere kadar nakliye edilmesidir.

Bolu evden eve nakliyat evliyaoğlu şirketimiz, haftanın her günü hizmet vermenin de mutluluğunu yaşamaktadır. Öte yandan yüksek katlı rezidanslarda işlemleri son derece kolaylaştıran asansörlü vinç sistemi ile taşıma yapabilmekteyiz. Böylece en ufak bir zaman kaybı bile yaşamıyoruz. Personellerimiz, kolileri tek tek numaralandırmakta ve hangi odaya ait olduğunu da üzerlerine yazmaktadır. Bu da, taşınma sonrasında eşyalarınızı yerleştirirken sizi büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Hemen çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.