Yalova Evden Eve Nakliyat

Yalova Evden Eve Nakliyat

gerek istanbul’a yakınlığından gerek de içerisinde barındırdığı gelişmişlik derecesinden dolayı sürekli bir taşınma işleyişi içerisinde bulunan Yalova’da, uzun yıllar hizmet veren bir nakliyat firmasıyız. Senelere dayanan tecrübemiz, sizlere en ufak bir sorun yaşatmadan evinizi taşıma garantisi vermektedir. Siz de Yalova evden eve nakliyat işlemleriniz için evliyaoğlu firmamızı arayarak stressiz bir nakliye garantisini yaşayabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

 

Yalova Şehirler Arası Nakliyat

Ofisten ofise ve evden eve sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz salt Yalova değil, çevre şehirler olan Bursa ve İstanbul gibi lokasyonlarda da sürdürülmektedir. Bu anlamda geniş bir araç filomuzun olduğunu da belirtmemiz gerekir. Bütün sürücülerimizde bulunan SRC belgesi ile güvenli ve yetkili bir taşıma hizmeti sunduğumuzu bilmeniz, tercih sebebi olarak görünecektir. Ayrıca nakliye şirketimizin bütün ekipmanları, son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. Bu, taşınma işleyişini kolaylaştırmakta ve güvenli bir nakliye süreci de sunmaktadır.

Taşınmada en büyük problem olarak görülen büyük eşyalar da, şirketimizin araç filosunun içerisinde bulunan vinçli asansörlü taşımacılık yöntemiyle çözülmektedir. Genellikle oldukça yüksek olan daire ya da ofislerdeki eşyaları taşımak için kullanılan asansörlü taşımacılık hizmeti, cadde veya sokak seviyesine park edilen vinçten uzatılan bir asansör ve kurulan bir palet yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Güvenle ve hızla aşağıya indirilen eşyalar, direkt kapalı kasa kamyon ya da kamyonetlere yerleştirilmekte ve işleyiş hızlandırılmaktadır.

 

 

Yalova Nakliyat

Nakliye işlemlerinde karşılaşılabilecek başkaca bir büyük problem de hiç şüphesiz büyük eşyalardır. Büyük eşyalar da, personellerimiz tarafından gerekli ekipmanlar yardımıyla sökülerek koruma kapları ile muhafaza altına alınmakta ve o şekilde taşınmaktadır. Taşınma işlemi bittikten sonra yine aynı ekipmanlar vasıtasıyla tekrar kurulmakta olan büyük eşya ve mobilyalar, yerlerine yerleştirilerek onların herhangi bir zarar görmesi de engellenmektedir.

Yalova evden eve nakliyat hizmetimiz, aynı zamanda ekonomik bir çözüm yoludur. Zira piyasadaki diğer şirketlere nazaran çok daha uygun fiyatlarla verdiğimiz nakliye hizmeti, kalitemizi de en üst düzeye çıkarmaktadır. Kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan, stressiz bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen müşteri temsilcimizi arayabilir ve taşınma için uygun bir zaman dilimi belirleyebilirsiniz.