Adapazarı Evden Eve Nakliyat

Adapazarı Evden Eve Nakliyat

Uygun fiyata kaliteli hizmet sunan firmamız, Adapazarı evden eve nakliyat ve diğer tüm alanlarda, sektörde öne çıkmayı başarmıştır. Bunda uzun yıllardır nakliyat piyasasında olmanın vermiş olduğu deneyim önemli yer tutmaktadır. Bütün işlerimizde, müşteri memnuniyetini gözetmemiz, nakliye işinde yakaladığımız başarının temelini oluşturmaktadır.

Sizler için nakliyatta en önemli konun hız ve güvenlik olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Adapazarı evden eve nakliyat hizmetimizde ve diğer tüm nakliye işlerini büyük bir titizlikle yapıyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

adapazarı evden eve nakliyat

 

Adapazarı Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Taşınma sürecinin hızlı tamamlanması için programlı çalışma ve öncesinde plan yaparak işe başlamak gerekir. Şirketimiz profesyonel bir şekilde tüm taşınma işlemlerini başarı ile yöneterek en hızlı şekilde eşyaları adresine ulaştırmayı amaçlar.

Bu doğrultuda sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm nakliyat süreci daha kolay ve hızlı gerçekleşmektedir. Taşınmadan önce deneyimli personellerimiz alınacak eşyalara göre en uygun aracı belirler. Aynı şekilde eşyaların hacmi ve kırılacak ya da bozulacak eşyalar tespit edilir. Bunlar için ayrı paketleme yapılır. Araçta en uygun yere yerleştirilir.

Yükleme ve indirme işlemleri için de nakliye aracına eşyaların yerleştirilmesi önemlidir. Diğer türlü, rastgele yapılan yüklemelerde eşyalar bekletildiğinden ya da sürekli indir bindir yapıldığından zarar görebilmektedir.

Profesyonel nakliyat anlayışı ile modern taşımacılıkta yer alan bütün kuralları benimseyen şirketimiz, bunları olabilecek en uygun fiyata sizlere sağlamaktadır.

 

adapazarı evden eve nakliyat

 

Adapazarı Asansörlü Taşıma

Adapazarı evden eve nakliyat için asansörü taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu sistem yüksek katlı binalardan alınacak veya çıkartılacak eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlar. Ayrıca bina dışından kurulacak asansör sistemi ile diğerine göre zamandan ciddi kazanç sağlanır.

Asansör sisteminin bina dışında nereye konulacağı önemlidir. Yanlış yere kurulan sistem hem zaman kaybedilmesine hem de eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir. Personelimiz en yüksek katlara dahi asansörü kurmada tecrübeli ve bilgilidir. En doğru yere kurulan asansöre, eşyalar en uygun biçimde yerleştirilir.

Şirketimiz kurumsal yapısı içinde uygun fiyata nakliye anlayışı ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Evliyaoğlu nakliyat ile ilgili bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın