kartal asansörlü nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki en büyük ilçelerinden biri olan Eyüp’te, her gün daha da kalabalıklaşan bir nüfus söz konusudur. Söz konusu nüfus, aynı zamanda ilçedeki taşınma faaliyetlerini de devam ettirmektedir. Bu maksatla firmamız, Eyüp evden eve nakliyat olarak sizlere en hızlı taşımacılık hizmetini kolay bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. Size sunmuş olduğumuz bu taşımacılık hizmeti, bugüne değin yaşadığınız tüm nakliyat problemlerini bir kenara bıraktıracaktır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

kazasker evden eve nakliyat

Eyüp Ev Taşımacılık

Eyüp evden eve nakliyat şirketimiz, günümüze kadar binlerce kaliteli referansa sahip olarak gelmiştir. Bu maksatla salt evden eve değil, aynı zamanda ofisten ofise ve depodan depoya nakliyat hizmeti sunduğumuzu da belirtmemiz gerekiyor. Sizlere sunduğumuz taşımacılık hizmetleri arasında başkaca spesifik hususlar da bulunmaktadır. Örneğin demontaj ve montaj sistemi ile birlikte sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, büyük eşyalarınızı kolayca taşıyabilmeyi olanaklı hâle getirmektedir. Mobilyalar, koltuklar ve diğer büyük eşyalar, uzman teknik personelimiz aracılığıyla demonte sistemine tabi tutulmaktadır. Bu şekliyle küçük parçalara ayrılan eşyalar, daha sonra yeni mekânda birleştirilerek eski formuna döndürülmektedir.

Eyüp evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunabileceğimiz bir diğer hizmet ise komple taşımacılık sistemidir. Bu sistem dâhilinde eşyalarınız, uzman personelimiz tarafından özenle paketlenmekte ve ambalajlanarak o şekilde taşınma süreci başlatılmaktadır. Bu anlamıyla hiçbir zahmete katlanmadan kolayca bir taşınma süreci geçirebilmektesiniz. Üstelik eşyalarınız da kesinlikle zarar görmemektedir. Muhtemel sorunlara karşı olarak ise firmamız tarafından tüm eşyalarınıza tam anlamıyla sigorta yapılmaktadır. Bu şekliyle muhtelif sorunlarla karşılaşılması durumunda eşyalarınızın bedelleri nakdî olarak iade edilmektedir.

Eyüp Asansörlü Nakliyat

Eyüp evden eve taşımacılık firmamız, asansörlü nakliyat hizmeti ile de rezidans ve yüksek katlı binalardaki daireleri kolayca taşımaktadır. Tüm bu hizmetler, şirketimizin köklü imajı ile birlikte sizlere sunmuş olduğumuz önemli bir sistemin parçalarıdır. Siz de sorunsuz bir şekilde taşınmak istiyorsanız, hemen çağrı merkezimizi arayabilir ve konu hakkında tafsilatlı bilgi edinebilirsiniz. Unutmayınız ki bireysel çabalarla ya da amatör şirketlerle değil, tam anlamıyla profesyonel çalışmalarla sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen arayın ve randevu talebinde bulunun.