Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’un yükselen yıldızı sayılabilecek ataşehir ilçesinde, her gün farklı onlarca taşınma meydana gelmektedir. Söz konusu taşınmalar sadece ev taşınması değil, aynı zamanda bölgede hayliyle fazla olan ofis, depo ve iş yeri taşımacılığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat tüm bu taşınma işlemleri, profesyonel bir şirket yardımıyla yapıldığı takdirde sorunsuz bir şekilde halledilmektedir. Biz de Ataşehir evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere bu bölgede hizmet vermekten ve sektör birincisi olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Hem en ucuz hem de en kaliteli hizmeti sunan şirketimiz, birçok anlamda sizlere avantaj sağlamakta ve problemsiz bir şekilde taşınma sürecini gerçekleştirmektedir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Asansörlü Ev, Ofis Taşımacılık

Ataşehir evden eve nakliyat şirketimiz, sizlere sunmuş olduğu asansörlü taşımacılık hizmeti ile kolayca yüksek kattaki konutlarınızı ve iş yerinizi taşıyabilmektedir. Bu şekliyle, vinçli araç yardımıyla balkon ya da salon camınıza kurulan bir palet vasıtasıyla eşyalarınız kamyonlarımıza indirilmektedir. Daha sonra yola çıkarılan eşyalarınız, yeni yuvanızda uygun konumlara yerleştirilmektedir. Şirketimizin sunmuş olduğu bu sistem ile birlikte, tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bu şekliyle olası bir duruma ait sorunda, eşyalarınızın bedelleri nakdi olarak teslim edilmektedir.

 

Ataşehir Ev Taşıma

Firmamız, aynı zamanda de montaj ve montaj sistemi ile birlikte büyük eşyalarınızı da küçük modüler yapılara ayırmakta ve bu şekliyle onları kolayca taşımaktadır. Uzman teknik personelimiz, söz konusu hususta son derece eğitimli olup, eşyalarınıza bir zarar vermekten kaçınmaktadır. Ataşehir evden eve taşımacılık hizmetlerimiz arasında son olarak paketleme konusunu belirtmek isteriz. Bu hizmet de tüm eşyalarınız tarafımızdan özenle paketlenerek ambalajlanmaktadır. Dolayısıyla eşyalarınızın taşınma sırasında herhangi bir şekilde zarar görmesi de engellenmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu tüm bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için hemen internet sitemizde yer alan çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz randevu talebinde de bulunabilir ve taşınma sürecinizi çok daha hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Firmamız, aynı gün içerisinde sizleri yeni yuvanıza taşımaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız ile sizlere sunduğumuz tüm bu taşımacılık hizmetleri için bizimle iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir’den İstanbul geneline taşıma için İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimize göz atın.