Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakasındaki en büyük bölgelerden biri olan Büyükçekmece ilçesi, birçok açıdan bireyleri cezbetmekte ve onların yaşam alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. İşte, bu nedenle de bölgede taşımacılık faaliyetleri bir hayli gelişmiştir. Biz de Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak sunduğumuz kaliteli hizmet ile birlikte en iyiyi en ucuza mâl etmeyi görev edinmiş bulunmaktayız. Sizi de sorunsuz bir şekilde yeni yuvanıza taşımak için tüm hizmetlerimiz ile canla başla çalışacağımızı bilmelisiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

büyükçekmece evden eve nakliyat  IMG 3686 e1562657983673

Büyükçekmece Asansörlü Ev Ve Ofis Taşımacılık

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak bizler, başta asansörlü taşımacılık olmak üzere birçok farklı hizmet modeli geliştirmiş bulunmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetinde vinç yardımıyla oluşturduğumu palet sisteminde, balkon camınızda tüm uygun eşyalarınızı kamyonlarımıza indirmekte ve bu şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yolculuğa başlamadan evvel de bütün eşyalarınızı sigortaladığımızı belirtmemiz gerekiyor. Bu şekliyle eşyalarınız, muhtemel menfi bir duruma karşı önlem altına alınmaktadır.

Ofis taşıma için BURADAN BİLGİ ALIN

Bir diğer hizmetimiz de de montaj – montaj sistemi olarak hülasa edilebilir. Söz konusu sitemde vitrinler, koltuklar, mobilyalar gibi büyük hacimdeki eşyalarınız küçük ve modüler yapılar şeklinde sökülmektedir. Sökülen parçalar kolayca taşınabildiğinden, süreç daha da hızlı ilerlemektedir. Uzman teknik ekibimiz, yeni evinizde mezkûr parçaları birleştirmekte ve böylece huzurlu bir taşınma süreci gerçekleştirilmektedir.

 

büyükçekmece evden eve nakliyat eşya paketleme

Büyükçekmece Evliyaoğlu Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketimiz, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Siz de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için çağrı merkezimizden bizi arayabilir ve konu hakkında tafsilatlı bilgi talep edebilirsiniz. Belirtmekte fayda görüyoruz ki randevulu işlemler çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Öte taraftan salt evden eve nakliyat hizmeti değil, aynı zamanda ofisten ofise, depodan depoya ve iş yerinden iş yerine taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. Bununla birlikte firmamız İstanbul içi ile sınırlı taşıma yapmamaktadır. Dilerseniz Türkiye’nin seksen bir şehrine de nakliye hizmeti sunan Büyükçekmece evden eve taşımacılık firmamız, bu anlamda da sektörün en geniş hizmet ağı olan şirketi konumunda yer almaktadır.

Siz de sorunsuz ve stressiz bir taşınma istiyorsanız hemen şimdi müşteri hizmetimizi arayarak randevu tarihinizi müştereken oluşturabilirsiniz. İstanbul içindeki taşımalar için İstanbul Evden Eve Nakliyat sayfamıza bakın.