slider2

Ergani Evden Eve Nakliyat

Ergani Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en doğusunda yer alan şehirlerden birisi olan Diyarbakır, aynı zamanda iş imkânlarının en kısıtlı olduğu bölgelerinde başında gelmektedir. Daha fazla para kazanmak ve düzenli hayat kurabilmek adına farklı şehirlere taşınmak isteyen kişiler, oldukça uzun yol mesafeleri olması sebebi ile nakliyat firmalarından yardım almaktadır. Diyarbakır’ın ilçelerinden birisi olan Ergani ilçesi için evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız, Ergani’den İstanbul ya da Ankara gibi şehirlere gitmek isteyen kişilerim imdadına yetişmektedir. Yalnızca Ergani’den farklı şehirlere gitmek isteyenler için değil, aynı zamanda çeşitli bölgelerden Ergani’ye taşınmak isteyen müşterilerimiz içinde nakliyat hizmetleri şehirlerarası nakliyat güvencesi ile birlikte sağlanmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

IMG 8185

 

Ergani Asansör Taşımacılığı Hizmeti

Yüksek katlı ev ya da ofis yapıları, her ne kadar eşsiz manzara sunmuş olsa da, bazı durumlarda dezavantajları beraberinde getirmektedir. Eve girmek ya da evden çıkabilmek için uzun uğraşlar çekmekle beraber, taşınma sırasında bu işlemleri yapmak işleri daha da zorlaştırmaktadır. Büyük ve geniş eşyaların kolay şekilde indirilmesini ve çıkarılmasını sağlamış olduğumuz ergani evden eve nakliyat asansör taşımacılığı hizmetlerimizde, eşyaların cihaza koyulmadan önce etkili şekilde ambalajlanmasını sağlamaktayız. Kullanılan raylı sistemli asansör cihazları sayesinde, taşınma işlemlerinin normalden daha kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi mümkündür. Taşınacak olan eşya sayıları ve yol mesafelerine değişmekte olan nakliye süreleri, şehir içi taşımacılık için 1 gün, şehirlerarası taşımacılık sırasında ise 3 gün içerisinde sonlandırılmaktadır. Şehirlerarası hizmetlerde batıdan, doğuya oldukça uzak mesafeli şehirler için yapılan işlemler, bu süreçlerin uzamasına neden olmaktadır.

 

 

Memnuniyet Esaslı Ergani Parça Eşya Taşıma Hizmeti

İlk olarak 2008 yılında nakliye sektörüne giriş yapmış olan firmamız, bu dönemlerde yalnızca belirli şehirler için çözümler üretmekteydi. Ancak sunmuş olduğumuz kaliteli çözümler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve uzun yıllar tecrübelerimiz sayesinde tüm Türkiye’de parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Ergani evden eve nakliyat parça eşya taşımacılık hizmetlerinden farklı olarak antika eşyaların düzenli ve zarar görmeden yeni bölgelere ulaştırılmasını sağlayan kadromuz, evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı seçeneklerine de yer vermektedir. Uygun ücretler ile sunulan taşımacılık hizmetlerinde, işinde uzman personeller yer almaktadır

Bir yanıt yazın