slider2

Bismil Evden Eve Nakliyat

Bismil Evden Eve Nakliyat

Ansızın ev değiştirmek zorunda olan kişiler, kısa zaman içerisinde uygun araç bulma ve eşyaların acil olarak toplanarak, yeni eve taşınması için çaba sarf etmektedir. Aynı zamanda kiralık ev bulmak içinde yeterli zamanın olmaması, insanların ciddi anlamda mağdur olmasına sebep olmaktadır. Tüm bu zorlukların üstesinden usta kadromuz ile birlikte gelmiş olduğumuz bismil evden eve nakliyat hizmetlerimizde, gerekli olan tüm cihazlar firmamız tarafınca temin edilmektedir. Özellikle büyük beyaz eşyası ya da mutfak dolapları gibi eşyaları bulunan kişiler için hasarsız taşıma güvencesini sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra parça eşya taşımacılığı ve şehirlerarası nakliye hizmetlerini de güvenli şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

IMG 8186

 

Dinamik Kadro İle Bismil Şehirlerarası Nakliye

İnsanların bir nevi tüm mal varlıklarını emanet etmiş oldukları bismil şehirlerarası nakliye hizmetlerimizde, işinde deneyimli elemanlarımız görev almaktadır. İşinde deneyimli olmalarının yanı sıra personellerimizin aynı zamanda genç ve bir o kadar da dinamik olmasına özen gösteren Evliyaoğlu firmamız, eşyaların hatasız şekilde araçlara yüklenmesini ve yeni evlere zarar verilmeden çıkarılmasını mümkün hale getirmektedir. Diyarbakır’ın 17 ilçesi için kesintisiz olarak gelen siparişleri değerlendiren firmamız, Diyarbakır’ın yanı sıra Türkiye’nin batıdan, doğuya ve kuzeyden, güneye kısacası tüm illeri için nakliye hizmetlerini sorunsuz şekilde yerine getirmektedir. Nakliye firmaları denince akla ilk olarak ev ya da ofis ortamına gelen ve eşyaların taşınmasını sağlayan personellerin, sinirli bir o kadarda kötü niyetli olduklarıdır. Ancak uzun yıllar müşteri memnuniyeti odaklı ilke ile çalışmalarını yürüten firmamız, aynı zamanda tüm personellerinin güler yüzlü olmasına dikkat etmektedir.

 

 

Bismil Eşya Taşıma Hizmeti

Bismil evden eve nakliyat kırılması ve de zarar görmesi muhtemel olan antika eşyalar için daha fazla özen göstermiş olduğumuz bismil antika eşya taşıma hizmetlerimizde, büyük ve oldukça ağır yükteki eşyalar için raylı sistemden oluşan asansör cihazları da kullanılabilmektedir. Antika eşyaların yanı sıra sadece tek parça eşya taşımacılığı seçeneğine de yer veren firmamız, bunun dışında şehir içi olduğu kadar şehirlerarası nakliyat işlemlerini de, 7/24 ulaşabilecek olduğunuz telefon numaraları üzerinden sipariş alarak gerçekleştirmektedir.