slider2

Siverek Evden Eve Nakliyat

Siverek Evden Eve Nakliyat

Evini boşaltmak ve yeni ev adresine doğru eşyalarını taşımak isteyenler, zorlu ve oldukça sancılı aşamalardan geçmektedir. Özellikle yeni evlenmiş ve evdeki eşyalarını alalı birkaç ay olmuş olan kişiler, eşyalarını taşıma sırasında daha fazla özen göstermek istemektedir. Evlerde bulunan son nesil oturma grupları, masalar, televizyon ünitelerinin yanı sıra yeni alınmış olan etkileyici yatak oda takımları gibi eşyalar, dikkatli şekilde taşınmadığı durumda kırılabilmektedir. Söz konusu olan durumlar için siverek evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, tüm bu eşyaların ilk olarak doğru şekilde sökülmesini ve amaca uygun olarak paketlenerek, taşınma işlemini sağlayacak olan araçlara hatası şekilde yüklenmesini sağlamaktadır. Şanlıurfa ve çevresi için güvenli taşımacılık hizmetini benimsemiş olan Evliyaoğlu firmamız, aynı zamanda taşımacılık hizmetlerini ülkemizin tamamı için geniş ekibiyle sağlayabilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri ile birlikte parça eşya taşıma ve yüksek yapılar için asansörlü taşımacılık hizmetleri de, firmamızca yerine getirilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

20170429101846012220 400

 

Siverek Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti

Günlük hayatta pek çok farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan özel aparatlı, raylı sistemli asansör cihazları, aynı zamanda usta eller ile sağlamış olduğumuz siverek asansörlü eşya taşıma hizmetlerimizde de kullanılmaktadır. Her ne kadar Şanlıurfa’da daha kısa katlı ev ya da ofis yapılar olsa da, diğer şehirlerde bulunan 10 ve üst katlı yapılardan şehre gelecek olan kişiler için ayrıcalıklı olan hizmetlerimiz, eşyaların özel körüklü malzemeler ile kaplanmasını ve asansör sistemi ile araçlara hatasız olarak yüklenmesini mümkün hale getirmektedir. Nakliye hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizin vermiş olduğu bilgilerden yola çıkarak, planlı olarak hareket eden kadromuz, eşyaların özelliklerine göre montaj işlemi yaparak ürünleri sökme ya da yerine monte etmeyi de mümkün kılıyor.

 

 

Özel Araç Sistemli Siverek Parça Eşya Taşımacılığı

Ev ya da ofis yapılarındaki taşınma işlemlerinde daha çok tüm eşyaların taşınması görülmektedir. Ancak bazı nedenlerden dolayı, belirli eşyanın farklı adrese ulaştırılması gerekebilmektedir. Yeni alınmış ancak arkadaş ya da akrabalarına gönderilmesi istenen koltuk ürünü, televizyon ya da diğer teknolojik cihazların sorunsuz ulaştırılmasını sağlamış olduğumuz siverek parça eşya taşıma hizmetimizde, kullanılan araçlarımız tamamen ürünlerin boyutlarına göre özel şekilde seçiliyor.

 

Bir yanıt yazın