Tarsus Evden Eve Nakliyat

Tarsus Evden Eve Nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat taşımacılık fiyatları şehir içi evden eve taşımacılıkta 900 TL ila 2000 TL aralıklarında değişkenlik gösterir.Eğer 2. kattan 5. kata 2+1 daire taşınacak ise ortalama fiyatlar 1400 TL olarak belirlenebilir. Ancak kesin bir rakam almak için nakliyat firmalarını arayarak öğrenmek daha doğru olur.İyi dürüst bir evden eve nakliyat firması bulmak detaylı bir araştırma ile zor değildir. Firmaların sizinle görüşme ve konuşmalarından güvenilirliğini test edebilirsiniz. Öncelikle telefonda kaba taslak fiyat verenlerden uzak durmalısınız .

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

tarsus evden eve nakliyat

Tarsus Evden Eve Nakliyat Firmalarında Olması Gereken Özellikler

Tarsus evden eve nakliyat firmasında şu özellikler mutlaka olmak zorundadır ;

-Taşınacağınız firma yaşadığınız ilde olmalıdır. Firmanın ofisini mutlaka ziyaret edin ve bilgi alınız.

-Fiyat konusunda firma yetkililerinin eşyalarınızı görmesine izin veriniz ve böylece bir fiyat alınız.

-Size gelecek araç ve ekip hakkında bilgiler isteyiniz. Mümkünse araç plaka ve şoför isim soy isim alınız.

-K-3 Belgesi olup olmadığını öğrenin. Yoksa anlaşma yapmayın.

K3 Yetki belgesi, ticari amaç ile yurt içi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacaklara verilen belgedir.

-Mutlaka Sözleşme yapınız.Sözleşme de olan maddeleri ve şartları dikkatlice okuyup kontrol ediniz.

-Sigorta poliçenizi bir gün önce teslim alınız.

Unutmayın eşyanızı görmeyen sizinle tanışmaya gelmeyen firmalar riskli firmalardır. Ofisi olmayan hakkında bilgiler olmayan firmalar risklidir. Bu firmalar ile iş yapmaktan kesinlikle kaçınmanızı tavsiye ederiz. Mersin geneline olan taşımalar için şu makalemize göz atın >>>> https://www.evliyaogluevdenevenakliyat.com/mersin-evden-eve-nakliyat/ <<<<

 

Tarsus Asansörlü Nakliyat Nedir?

Tarsus evden eve nakliyat asansörlü nakliyat, ev taşıma için yeni yeni gelişmiş bir nakliyat türü diyebiliriz. Asansörlü nakliyatın çıkması ile yaygınlaşması arasındaki zaman kısadır.Tüm nakliyat firmaları arasında çabucak yayılmıştır. Daha önce de ev taşımacılığı yapan ama ev taşımacılığı ile ilgisi olmayan nakliyeciler ortaya çıkmıştır. Kalitesiz ve güvensiz hizmet vermeleri sebebi ile evden eve nakliyat firmaları açılmaya ve hatta hızla çoğalmaya başlamıştır.Asansörlü evden eve nakliyatta , taşınacak olan eşyalarınız bina dışına çıkarılır. Daha sonra kamyona yüklenir. Sonra eşyalarınızın yeni evinize taşınması için evinizin balkonundan ve ya bir penceresinden katınıza kadar ulaştırılmış asansör ile dışarı aktarılması ve taşınmasıdır. Asansörlü taşımacılıkta kullanılan asansörler, yük taşıma özelliğine göre tasarlanmış, üzerine yüksek katlara kadar ulaşabilen asansör yerleştirilmiştir ve taşımacılık bunlar ile yapılır.

Asansörlü taşımacılığın firmalar tarafından kullanılmadığı zamanlarda tüm ev eşyaları mecburen apartmanlarda bina merdivenlerinden indiriliyordu. Eşyalar zar zor indirilir, küçük eşyalar, koliler kucaklarda üst üste yığılmış olarak taşınır, buzdolabı, çamaşır makinası, gardropların sökülmüş kısımlarını genellikle tek kişi sırtında taşırdı.Asansör aracının tercih edilmediği ya da binaya bu aracın yakınlaştırılmasının mümkün olmadığı evlerde bu yöntem yine mecburen devam etmektedir. Tabii bu taşıma şekli her zaman eşyalar için bir hasar riski demektir. Dar apartman merdivenlerinden büyük eşyalar ile iniş çıkışlarda işi yapan elemanlar da oldukça zorlanırlar. Bu durumda eşyalar duvara veya merdiven çarpar.

Sonuç olarak istenmeyen küçük ve ya büyük hasarlar oluşur. Bu tür sorunlar nakliye firması elemanları ve yetkililerini de zor durumda bırakır.Asansörlü taşımacılıkta ise, eşyalar apartman merdivenlerinden değil de doğrudan bina dışından katınıza uzatılan asansör vasıtası ile daha hasarsız şekilde ve daha kısa sürede taşınmaktadır. Bu yüzden hem zamandan kazanmak hem de hasarsız bir taşıma işlemi sağladığı için asansörlü evden eve nakliyat firmaları için son dönemlerde daha çok tercih edilen bir sistem olmuştur.

Tarsus Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat ve Asansörlü şehirler arası nakliyat taşımacılığın yapılabilmesi için önemli olan eşyalarınızın alınacağı ve taşınacağı apartmanın asansörlü nakliyat için uygun olmasıdır. Peki, taşımaya uygunluk nasıl anlaşılır? Öncelikle asansörlü evden eve nakliyat için evinizin bulunduğu alanın, asansör sisteminin kurulumuna uygun olup olmadığına bakılır. Bunun için, alanında uzman ekip hem ev hem de bina çevresinde ön bir inceleme yapar ve cephe şartlarının uygunluğu kontrol edilir. Aracın eve yaklaşabilmesi ve düzeneklerin kurulabilmesi için ayrıca ağaç ve elektrik telleri gibi faktörlere de dikkat edilmektedir.

Tüm bunlar uygun ise asansörle taşıma işlemine başlanır.Asansörlü taşıma işleminin en yaygın olarak kullanıldığı illerimiz İzmir, Adana ve Mersindir. Buradaki katlı siteler ve geniş çevre asansörlü taşımacılık için uygundur. Ancak İstanbul’un çarpık kentleşmeden dolayı bu durumda geri kaldığı bir gerçektir.

[yasr_overall_rating]