Şuhut Evden Eve Nakliyat

Şuhut Evden Eve Nakliyat

Şuhut evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız taşımacılıkta en iyi firmalardan biridir. Firmamız bünyesinde oldukça gelişmiş hizmetler vardır. İlk olarak paketleme hizmeti bulunur. Bunun yanında üst katlara taşınacak eşyalar için asansör sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda firmamız hizmet vermeden önce karşı tarafla bir sözleşme yapacaktır. Aynı zamanda yine firmamız eşyaların güvenliğini sağlamak adına sigortalı olarak hizmet verecektir. Bu sayede kişilerin eşyaları taşınmadan önce en iyi önlemler alınarak eşyalar taşınır. Eşyalar da çizilme, bozulma, duvara çarpma gibi hasarlarda oluşmamış olur.

Yine firmamız kişilerin daha kolay bir hizmet alabilmesi adına onlara diğer konularda da yardımcı olabilecektir. Bu konulardan ilki eğer eşyalar üst katlara taşınacaksa asansörlü sistemin kullanılmasıdır. Bu sayıda kişiler zamandan ve maliyetten tasarruf edeceklerdir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

şuhut evden eve nakliyat evden eve taşımacılık e1579196372856

Taşınmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Kişiler taşınmadan önce isterlerse eşyalarına sigorta yapabilirler. Aynı zamanda firmanın sigortasının olup olmadığını araştırabilirler. Bu konuda Şuhut evden eve nakliyat firmamız kişilerin bilgi istemesi doğrultusunda gerekli bilgileri verecektir.

Taşınmadan önce kişiler evde yapması gereken bütün işlemleri tamamen bitirmeliler. Bu sayede eşyalar da kolay bir şekilde yeri adresi taşınabileceklerdir. Özellikle kapatılması gereken vanalar bitirilmesi gereken sözleşmeler ve aynı zamanda toplanması gereken diğer eşyalar varsa hepsi toplanmalı ayrılmalıdır.

Firmamızdan Hizmet Nasıl Alınır?

Taşıma talebinde bulunacak olan kişiler Şuhut evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek eşyaların nasıl taşınacağı, hangi gün taşınabileceği ya da nasıl bir taşıma işleminin gerçekleştireceği hakkında bilgi alabilirler. Aynı zamanda uygun fiyatlarla firmamızın eşya taşıdığı bilgisi de karşı tarafa verilecektir. Bu sayede aradaki bilgi kirliliği ve bilgisizlik ortadan kalkacaktır. En güvenli ve anlaşmalı olarak bu eşya taşıma işlemi gerçekleşecektir. Aynı zamanda iki taraf arasında kurulan sözleşmenin bitimi, eşyaların yeni adrese teslimi ve hasar tespitinden sonra gerçekleşmektedir. Kişiler sözleşme dahilinde olan eşyalarına hasar geldiğinde firmamıza karşı bir hasar maliyeti çıkarabilirler. Ancak sözleşmede söz konusu olmayan eşyalar ve şehirler arası nakliyat firmamız tarafından taşınmayan eşyalardan firmamız sorumlu olmayacaktır. Kişiler bu konuda gerekli bilgiyi yine firmamızdan alabilirler.