Kırkağaç Evden Eve Nakliyat

Kırkağaç Evden Eve Nakliyat

Bütün sektörlerde olduğu gibi ev taşıma sektöründe de Kırkağaç evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve alınması gereken bütün önlemleri alarak hizmet vermektedir. Bu önlemlerin içerisinde başta kişiler arasında oluşması gereken sözleşme ve yine sigorta işlemleri gelmektedir. Aynı zamanda firmamızda kişilerin taşınmasını kolaylaştıracak olan farklı hizmetler de vardır. Bunlar paketleme hizmeti ve yine yüksek katlara taşınacak olan eşyaların asansörle taşınması hizmetidir. Özellikle Kırkağaç evden eve nakliyat işlerinde asansörlü taşıma hizmeti sayesinde insan gücüyle kaldırılamayacak eşyalar daha güvenli ve daha kolay bir şekilde taşınabilecektir. Bu sayede eşyaların üzerinde çizilme ve kırılma hiçbir işlem gerçekleşmeyecektir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

kırkağaç evden eve nakliyat istanbul eskişehir arası nakliyat e1578315936543

Kırkağaç Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Firmamız eşyası taşınacak olan kişiden bazı konularda beklentisi vardır. Başta eğer ki üst katlara bir yere taşınacaksa firmamızdan asansör talebi yapması gerekir. Aynı zamanda kişilerin taşınacak eşyaların adresini tam ve güncel olarak vermeleri gerekecektir. Yine kişinin iletişim adresi firmamıza aktarılırken doğru bir şekilde aktarıldığı kontrol edilmelidir.

Aynı zamanda taşınacak olan yeni adres firmamıza net ve ayrıntılı olacak şekilde bildirilmelidir. Kırkağaç evden eve nakliyat firmamız bu konuda oldukça hassastır ve aynı zamanda eşyanın taşınacağı gün belirlendiği zaman kişiler o gün itibariyle sadece eşya taşıma işi ile ilgilenmeleri gerekir. Bunlar acil durumlar hariç firmamızın beklentisinde olan durumlardır. Bu sayede ilden ile taşınma işlemi oldukça hızlı pratik ve en iyi yöntemlerle gerçekleştirilir.

Kırkağaç Taşınma İşleminde Kişilerin Yapması Gerekenler

Kırkağaç evden eve nakliyat taşıma işleminde kişiler firmamızla iletişime geçip belli bir tarih belirlendikten sonra bir sözleşmeye imza atmaları gerekir. Bu sözleşme iki tarafı da koruyan ve güvence altına alan bir sözleşmedir. O yüzden kişiler bu sözleşmeye imza atmadan taşınma işlemi gerçekleşmeyecektir. Aynı zamanda firmamız kişilerden tarih belirlenmemiş ise o gün itibarıyla eşyaların taşınacağı güne hazırlık yapılmasını isteyecektir. Yine kişiler atılması gereken çöpler ve kapatılması gereken vanaları bir gün öncesinden kapatması gerekir. Çünkü bu sayede unutulmamış ve taşıma işlemi bölünmemiş olur. Bu işlemlerin hepsi eşyaların da kolay ve zaman kaybı yaşanmadan taşınmasını sağlar.