IMG 3685

Palu Evden Eve Nakliyat

Palu Evden Eve Nakliyat

Palu evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, sektörde modern ve güvenilir nakliye anlayışını benimseyen şirketlerden biridir. Yıllardır birçok nakliyatı sorunsuz şekilde adresine ulaştıran firmamız, taşıma öncesi ve sonrası izlediği yollar ile eksiksiz bir nakliye süreci sağlıyor.

Firmamız müşteri odaklı bir anlayışa sahip olduğu için tüm taşıma işleri olabilecek en uygun fiyata yapmaktadır. Piyasanın üzerinde bir kalite sunan firmamız, aynı zamanda tüm bunları en uygun fiyata sağlamaktadır.

Şirketimiz Palu evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde teknik donanım bakımından son derece yeterlidir. Zamanla değişen nakliyat sektörü içinde kendini yenilemeyi başarabilen firmamız, modern araç ve gereçler kullanarak kaliteli bir nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

palu evden eve nakliyat

 

Palu Nakliyat ve Paketleme

Gerek geniş araç filosu gerek ise ambalaj ve paketlemede kullandığı malzemelerin kalitesi ile piyasada öne çıkan şirketimiz, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına tüm imkanları kullanmaktadır.

Ambalaj ve paketleme nakliyatta çok önemlidir. Özellikle kırılacak eşyaların özenle paketlenmesi gerekir. Paketlemede kullanılacak malzemenin de darbeye karşı dayanıklı olması şarttır. Şirketimiz ambalaj ve paketlemede birinci sınıf ürünler kullanarak yolda, yükleme veya indirme sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçer.

Palu Şehirler Arası Sigortalı Taşıma

Şirketimiz için eşyaların kırılmadan yerine ulaşması birinci önceliktir. Bu nedenle nakliyat öncesi titiz bir çalışma ile eşyalar ambalajlanır ve araçta en uygun yere yerleştirilir. Alınan tüm önlemlere karşı eşyalarda oluşan maddi kayıplar ise eksiksiz olarak geri ödenir. Sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmalardan biri olarak, müşterilerimiz maddi açıdan mağdur etmeden taşıma işlemini tamamlamaktayız.

 

palu

 

Palu Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Palu evden eve nakliyat hizmetimizde asansörlü taşıma da yapmaktayız. Günümüzde en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden olan asansör sistemi, şirketimiz bünyesinde bulunan uzman ekipler tarafından kurulur. Binanın dışından kurulan bu sistem ile eşyalar istenilen yere kolayca çıkarılır. Asansörlü sistemin en önemli avantajı eşyaların darbeye bağlı olarak zarar görmesini engellemesidir. Üstelik asansörlü taşıma zamandan da büyük kazanç sağlar.

Hizmetlerimiz ile ilgili soru sormak, fiyat bilgisi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.