IMG 3687 e1562657199864

Nazilli Evden Eve Nakliyat

Nazilli Evden Eve Nakliyat

Hayatın mücadelesinde bocalayan insanlar için ev taşıma bir hayli zor ve meşakkatli bir işlemdir.Özellikle evde çalışan bir anne figürü varsa işler ağırlaşmakta ve evdeki yükler bireylerin sırtına olduğundan daha fazla yüklenmektedir. Bu devrede Nazilli Evden Eve Nakliyat firması müşterilerin stresini azaltıp işleri kolaylaştırmak için olaya girmektedir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.Hangi alanda hizmet istiyorsanız belirtmeniz yeterli. Ev, ofis, parsiyel taşımacılık, fuar taşımacılık alanlarında yapılanların arkasında olan şirketimiz profesyonel bir şekilde işlerini yürütmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

GSM: 0507 414 82 31

 

evliyaoğlunakliyat resim

 

Nazilli Şehirlerarası Nakliyat

Aydın ilimizin nadide ilçesi Nazilli’de sadece şehir içi olarak değil Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz doğrultusunda edindiğimiz temel ilke olan dürüstlük ve üstün kalite anlayışı, nakliye hizmetimiz için sürecin başlangıcından sonuna kadar her safhada kendini göstermektedir. Evliyaoğlu nakliyat firmamız zor olan işlerinizi en kolay hale getirmeyi, yüzünüzü güldürüp, memnuniyetinizi arttırmayı görev bilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına geliştirmiş olduğumuz paketleme ve ambalaj sistemiyle, son teknolojik altyapısıyla, alanında uzman personelleriyle nazilli evden eve nakliyat farkını yaşayın.

 

Taşıma Fiyatı Verilmesinin Kriterleri :

Firmamız tarafından görüşülüp nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatınız. Örneğin;

” Eşyalarımı ben paketleyip ambalajlamak istiyorum fiyat ne kadar olur?”

”Sadece mutfak eşyalarımı ben toplayacağım.”

”Hiç bir eşyamı toplamayacağım firmanızın evi toplayıp kolilemesini istiyorum. ”

”Sadece araç istiyorum yükleme, boşaltma, sargı, ambalaj bize ait olsun. ”

Yukarıda sormuş olduğunuz sorular taşıma fiyatı verilmesindeki en büyük kriterlerdir.Bunların yanı sıra taşınacağınız yerin uzaklığı, kat mesafeleri, eşyalarınızın yoğunluğu da fiyat belirlememizin koşulları arasındadır. Kendinizi net ifade etmek daha sonra yaşanma ihtimali olan sıkıntıların önüne geçecektir. Dilerseniz expertiz ekibimiz gelip eşyalarınızı inceler ve fiyat belirler.

mardin evden eve nakliyat

 

Nazilli Nakliyat

Eşyalarınıza personelimiz tarafından demonte işlemi uygulanmaktadır. İşlem sonrasında parçalara ayrılmış olan mobilyalarınız, yeni yuvanıza kolayca taşınmakta ve orada da montajı yapılarak işlem sonlandırılmaktadır. Söz konusu işlemden başkaca, yüksek katlarda bulunan ev ve ofislerinizin taşınması için sunduğumuz asansörlü taşımacılık hizmetidir. Asansörlü taşımacılık, özel bir vinç yardımıyla pencere ya da balkon boşluğundan eşyalarınızın araçlara indirilmesi ve yine aynı şekilde apartmana çıkartılmasını ifade etmektedir.

7/24 açık olan Nazilli Evden Eve Nakliyat firmamıza ulaşmak için iletişim bölümünden watshap yada arama yoluyla ulaşabilirsiniz.