evliyaoğlunakliyat resim

Babaeski Evden Eve Nakliyat

Babaeski Evden Eve Nakliyat

Ansızın verilen kararlar doğrultusunda farklı bir şehre tayini çıkan ya da yeni bir bölgede hayat kurmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk işlemlerden birisi de evlerini taşıma işlemleridir. Zamanında ve tüm ev eşyalarının sorunsuz olarak yeni adreslerine taşınması sanılanın aksine biraz daha zor ve dikkat edilmesi gereken süreçler arasında yer almaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası fark etmeksizin bu ihtiyaçlarınızın karşılanmasında yardımcı olan firmamız, işinde deneyimli kadro ile birlikte babaeski evden eve nakliyat hizmetlerini yerine getiriyor. Kırklareli şehrinin ilçesi olan Babaeski ve çevresi için ev taşımacılığı hizmetini sağlayan kadromuz ayrıca ülkemizin tüm şehir ve beldeleri için evden eve taşımacılık veya parça eşya taşıma gibi hizmetleri sağlamaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9336

Gsm: 0507 414 8231

 

salon ambalajı

 

Babaeski Parça Eşya Taşımacılığı

Maddi olarak pahalı ya da oldukça ağır yükte olan yatak, buzdolabı, gardırop ya da masa gibi eşyaların tamamının toplu olarak taşınması gerektiği kadar, aynı zamanda sınırlı sayıda yani belirli eşya ya da ürünlerinde taşınması gerekebilmektedir. Bu durumda toplu taşımacılık fiyatının ödenmesinin yerine daha uygun fiyat ücretleri ile sunmuş olduğumuz babaeski parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde, belirli eşya ve ürünlerin taşınması için kullanılacak olan araçlar, diğer müşterilerimizin eşyaları içinde ortaklaşa kullanılıyor. Bu sayede parça eşya taşımacılığı için ödeyecek olduğunuz ücretler daha az olmaktadır. Eşyaların kapasitesi ve özelliğine göre belirlenecek olan araçlar, aynı zamanda düzenli olarak denetlenmekte ve kontrol edilmektedir. Kontrollerin yapılması sonrasında taşımacılık sırasında oluşacak hatalarında önüne geçiliyor.

Babaeski Şehirlerarası Nakliyat

Asansörlü, şehir içi ya da parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerden farklı olarak daha fazla dikkat edilmesi gereken hizmetlerimizden birisi olan babaeski şehirlerarası nakliyat aynı zamanda en uğraş gerektiren hizmet seçeneklerimizdendir. Özellikle yol mesafelerinin uzun olması nedeni ile eşyaların zarar görmemesi için gösterilen özel paketleme işlem çabaları, elde edilecek olan müşteri memnuniyetini karşılayabilmek içindir. Fiziksel özellikleri ve diğer kriterlerine göre özel şekilde ambalajlanan tüm eşyalarınız, araçlara özenli şekilde koyulmakta ve işinde başarılı personellerimiz ile birlikte yeni adreslerine sorunsuz olarak teslim edilmektedir.