Ilgaz Evden Eve Nakliyat

Ilgaz Evden Eve Nakliyat

Her türlü taşınma işlemlerinizde yanınızda olan Ilgaz evden eve nakliyat firmamız sayesinde eşyalar şehir içindeki trafiğe takılmadan ve zarar görmeden en iyi şekilde taşınmaktadır. Firmamız eşyalarınızın yeni adresi daha güvenli taşınabilmesi adına taşınma işleminden önce bir sigorta ve sözleşmede düzenlemektedir.

Ayrıca firmamız yine eşyaların doğru bu şekilde paketlenmesi için paketleme hizmetini de vermektedir. Bu sayede eşyalarınız doğru bir şekilde paketlenmiş olur ve başına gelebilecek kaza riski en aza indirilir. Firmamız kişilerin eşyalarının en iyi şekilde taşınması adına nakliyat araçlarını en gelişmiş nakliyat araçlarından kullanmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

ılgaz evden eve nakliyat istanbul eskişehir arası nakliyat e1578315936543

Ilgaz Evden Eve Nakliyat İle Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Kişiler en az 2 hafta öncesinde Ilgaz evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçip taşınma işlemi için firmamızdan bir talepte bulunmaları gerekir. Bu talep doğrultusunda bir tarih belirlenir ve gerekli olan sözleşme imzalanır. Kişilerin bu sözleşmeye uyması gerekmektedir. Aynı zamanda kişilerin taşınacak olan eşyaları ayırma işlemi yapması da önemlidir. Bu işlemlerin sonucunda gereksiz eşyalar ayrılmış olur.

Aynı gün içerisinde eşyaların gereksiz olanları ve çöp olanları atılmış olması gerekmektedir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz ve daha hızlı bir taşınma işlemi gerçekleştirilir. Firmamız bu konuda oldukça dikkatli olup taşınacak gün ve saatte verilen adreste bulunmaktadır. O yüzden verilen adresin güncel ve doğru bir adres olması gerekmektedir. Kişilerin adres belirtme konusunda dikkatli davranmaları gerekir.

Ilgaz Nakliyat Firmamızın Dikkat Ettiği Hizmetler

Ilgaz evden eve nakliyat firmamız özel olarak paketleme hizmeti vermektedir. Bu sayede kişilerin eşyaları doğru paketlenmiş olur. Eğer kişiler eşyalarını kendileri paketleyip firmamıza taşıtmak istiyorlarsa bu durumda firmamız buna saygı gösterir. Ancak eşyanın başına herhangi bir zarar gelmiş ise bundan sorumlu olmaz. Çünkü paketleme işlemini kişi kendisi yapmıştır.

Ayrıca paketleme işleminden önce eşyalar hakkında da bilgi verilmesi gerekir. Hangi firma olursa olsun ne taşıdığını bilmek isteyecektir. O yüzden firmamızda daha öncesinde paketlenen eşyaların içinde ne olduğunu bilmek isteyeceğinden dolayı genel itibariyle paketlerin ağzı kapatılmadan paketlenmesi istenmektedir. Bu sayede firmamıza karşı işlenebilecek herhangi bir hata ya da yasal olmayan işlemlerin önüne geçilmiş olunur. Çankırı şehirler arası nakliyat geneline olan taşımalar için ÇANKIRI EVDEN EVE NAKLİYAT işlerimizden yararlanın.