Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat

Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat

Doğal güzellikleri ve birbirinden ilginç kültürleri ile ünlü olan ülkemizin batı illerinde olduğu kadar, doğu illerinde de hizmetler sağlanmaktadır. Memur, asker ya da öğretmen gibi mesleklere sahip olan kişilerin bilmiş olduğu Diyarbakır, aynı zamanda tarihi cami, kilise ve müzeleri ile ünlü olan şehirlerimizden birisidir. Diyarbakır’dan İstanbul ya da ülkenin batısına taşınmak zorunda olan kişiler, oldukça uzak mesafe olması ve eşyalarının sorunsuz şekilde taşınabilmesi konusunda endişelenmektedir. Bu durum için kaliteli çözümlere yer veren firmamız, diyarbakır şehirlerarası nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Uzun mesafelerin yanı sıra Diyarbakır’a yakın diğer doğu illerine yapılacak taşınmalar içinde yardımcı olan kadromuz, nakliye ile birlikte taşınmış olan eşyaları uygun görüldüğü takdirde yerine monte edebilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

 

 

Uygun Fiyatlı Diyarbakır Eşya Depolama Hizmetleri

Diyarbakır şehirlerarası nakliyat eski yıllarda yani teknolojinin daha az gelişmiş olduğu dönemlerde, insanların birbirleri ile olan iletişimleri daha sıktı. Ancak gelişen teknoloji ile hayatımızda yerini almış olan bilgisayar, mobil cihaz ve internet, özellikle komşuluk ve arkadaşlıkların bitmesine neden olmaya başladı. Bu durum ihtiyacımızın olduğu durumlarda en yakınımızda olan kişilerden yardım istemek yerine, uzman firmalara başvurmamıza sebep olmuştur. İhtiyaçlardan birisi de özellikle iş, eğitim ya da tatil sebebi ile evlerinden ayrılmak zorunda olan kişilerin, evdeki eşyalarını emanet edebilecek oldukları kişileri bulmasıdır. Özellikle hassas ve maddi yönden değerli olan eşyaların, evde kimse yokken güvence altında olması gerekmektedir. Bahsedilen ihtiyaçlar için eşya depolama hizmetlerine yer veren Evliyaoğlu firmamız küçük, büyük, ağır ya da geniş fark etmeksizin tüm ürünlerinizi özel alanlarda korunmasına yardımcı olmaktadır.

 

 

Yüksek Katlı Yapılar İçin Diyarbakır Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Nüfus sayısının giderek artması, insanların barınmak için kullandığı ev ya da farklı yapılara yer kalmamasına sebep olmaktadır. Yer kalmayan bölgeler için inşa edilecek olan yapılarında, daha fazla kişinin yaşayabilmesi için yüksek katlı olması tercih edilmektedir. Özellikle 10 ve 15 kat gibi yapılara çıkmak ve inmek oldukça zordur. Yürüyerek çıkma veya inme işlemlerinden daha zor olan diğer bir durum ise bu yapılara eşya çıkarmak ya da indirmektir. Taşınma işlemlerinde daha da zor olan durumlar için asansörlü nakliyat seçeneğini sunan Evliyaoğlu firmamız, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bu sayede uğraşmadan ve risk almadan eşyalarınızı güvenli şekilde taşımaktadır.