20151112 160938

Biga Evden Eve Nakliyat

Biga Evden Eve Nakliyat

Halı, televizyon ya da masa gibi klasik ürünlerin bulunmuş olduğu ev yapılarında, aynı zamanda doğalgaz ve kombi cihazları da bulunmaktadır. Kirada yaşayan ancak oturdukları eve kendileri ücret ödeyerek, tesisat döşetmiş olan kişiler, taşınma sırasında bu ürünleri de yanlarında götürmek istemektedir. Usta kadromuz ile birlikte biga evden eve nakliyat hizmetini sunan Evliyaoğlu firmamız, söz konusu olan sıradan eşyaların yanı sıra özel kalorifer ve kombi gibi cihazların sorunsuz şekilde sökülerek, hatasız olarak yeni adreslere taşınmasını sağlıyor. Sökülen cihazlar, daha sonra yeni ev yapılarında sorunsuz olarak yerlerine monte edilmekte ve sizlerin taşınma işlemleri ile herhangi bir olumsuz durum yaşamanıza engel olunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini şehirler arası içinde sunan kadromuz, aynı zamanda parça eşya taşımacılığı seçeneklerine de yer vermektedir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

biga evden eve nakliyat

 

Biga Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Çanakkale ve çevresi için nakliye hizmetlerini güvenli ve üst teknolojik cihazlar kullanarak sağlayan firmamız, Biga ilçesi içinde sorunsuz yerine getirmektedir. Tüm ev ya da ofis eşyaları için taşımacılık çözümleri sağlayan kadromuz, aynı zamanda tek yani parça olarak yeni adrese ulaştırılması gereken ürünler içinde güvenli taşımacılık hizmetine yer vermektedir. Yol mesafesi ve ürünlerin özelliklerine göre değişmekte olan biga parça eşya taşıma hizmet fiyatlarımız, aynı zamanda montaj ya da paketleme işlem seçeneklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Sigorta güvencesi ile eşyalarınızın garanti kapsamında taşınmasını sağlayan Evliyaoğlu firmamız, oldukça yüksek katlı bina ya da ev yapılarından eşyaların sorunsuz şekilde indirilebilmesi içinde asansörlü taşıma seçeneklerine de yer vermektedir.

 

biga evden eve nakliyat

Biga Evden Eve Nakliyat Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Biga evden eve nakliyat Her ne kadar maddi açıdan oldukça değerli olan eşyalar olsa da, maddiyattan daha çok manevi açıdan da değerli olan eşyalar bulunmaktadır. Dedelerimiz ya da ninelerimizden kalan eski saatler, vazolar veya çerçeveli fotoğraflar gibi çeşitli antika eşyalar, aynı zamanda uzun yıllar var olması sebebi ile ufak dokunuşlarda bile zarar görmektedir. Bu tür küçük antika eşyalarının yanı sıra televizyon, masa, piyano ya da koltuk gibi antika eşyaları da olabilmektedir. Yükte ağır ve büyük boyutlu olan eşyalar için biga asansörlü evden eve nakliyat eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız evliyaoğlu , yüksek katlı yapıların dışında kurulan asansör cihazı ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde araçlara yüklemekte ve aynı şekilde yeni adreslere çıkarılmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın