Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en güzel ve tarihi ilçelerinden biri olan Üsküdar’a bağlı konumdaki Bulgurlu, nüfus yoğunluğunun da bir hayli fazla olduğu bir bölgedir. Söz konusu bölgede aynı zamanda işyerlerinin de sıklıkla bulunması, lokasyonu bir cazibe hâline getirmiştir. Dolayısıyla Bulgurlu evden eve nakliyat hizmetleri de son derece gelişmiş vaziyettedir. Firmamız, bu hususta en kaliteli hizmeti sunmak adına geliştirdiği yeni taşımacılık teknikleri ile birlikte sizlere en uygun fiyat garantisini de sunmaktadır. Hizmet modelimiz, sorunsuz bir şekilde sizin taşınmanızı sağlayarak tüm prensipleri barındırmaktadır. Bundan ötürü hemen çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve taşınmanız için uygun günleri öğrenebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

bulgurlu evden eve nakliyat bulgurlu evden eve nakliyat

Bulgurlu Ev Taşıma Bilgileri

Bulgurlu evden eve taşımacılık firmamız, sektör liderliğinden edindiği tecrübelerle birlikte birkaç farklı hizmet modeli geliştirmiş bulunmaktadır. Bu hizmet modelleri arasında yer alan asansörlü taşımacılık, ekstra bir hizmet bağlamında kurgulanmış ve sadece yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır. Dolayısıyla asansörlü bir vinç yardımıyla üst kattaki daireye kadar kurulan palet yardımıyla indirilen eşyalar, sorunsuz bir şekilde araçlarımıza yüklenmekte ve böylece taşınma süreci başlatılmaktadır. Bu noktada ifade etmemiz gereken temel unsur ise eşyalarınızın hepsinin sigorta işlemine tabi tutulmasıdır. Böylece eşyaların kırılması veya zarar görmesi hâlinde zararı tazmin etmek mümkün hâle gelmektedir.

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bulgurlu evden eve nakliyat şirketimiz, ek olarak demontaj sistemi de sunmaktadır. Bu sistemde üçlü koltuklarınız, vitrin ve konsollar, büyük dolaplar ve masalar gibi mobilyalar kolay bir şekilde parçalara bölünmekte ve bu şekilde taşınmaktadır. Modüler bir sistem hâline gelen mobilyalarınız, uzman teknik ekibimiz tarafından yeni evinizde tekrar eski hâline getirilmektedir. Hizmetlerimiz bünyesinde belirtebileceğimiz son unsur ise tam anlamıyla paketleme sistemidir. Bu sistemde hiçbir eşyanızı paketlemenize, ambalajlamanıza gerek yok! Çünkü ekibimiz, sizin için gerçekleştirdiği bu işte, profesyonel olarak bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu şekliyle sorun yaşamadan eşyalarınız kolayca taşınabilmektedir.

Hem hızlı hem de hesaplı bir taşınma istiyorsanız, firmamızın internet sitesinde yer alan çağrı merkezi numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz aracılığıyla randevu talep edebilir ve yeni evinize kolayca taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Bulgurlu evden eve nakliyat Hizmetlerimiz Başlıca Şunlardır;

Evden eve nakliyat, Eşya depolama, Parça eşya taşıma, Şehir içi nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Ofis taşımacılık ve İş yeri taşımacılık işlerimizden yararlanmak için aramanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın