evliyaoğlu nakliyat slider2

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında süt sıralarda yer alan Bağcılar, aynı zamanda taşınma süreçlerinin sürekli devinim halinde devam ettiği lokasyonlarından da biridir. İşte bu nedenle Bağcılar evden eve nakliyat sektörü de bir hayli gelişmiştir. Firmamız, sektör liderliği konumuyla ilçede gerçekleşen nakliyat işlemlerinin en profesyonelini sizlere sunmaktadır. Ortaya koyduğumuz bu başarılı sistem, geliştirdiğimiz hizmet modelleri ile birleştirildiğinde sizlere hizmet adına son derece muhkem bir yapı oluşturmuş haldeyiz. Dolayısıyla en uygun fiyat garantisi ile en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ve hemen randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız, geliştirmiş olduğu asansörlü nakliyat sistemi ile birlikte yüksek katlı binalardaki daireleri kolayca taşıyabilmektedir. Bu sistemde, asansörlü vinç sisteminin yardımıyla kurulan bir palet düzeneği, eşyalarınızı sapasağlam bir şekilde kamyonlarımıza indirmektedir. Bu noktada ifade etmek gerekir ki araç filomuzun hepsi, tamamen kapalı kasa kamyonlardan meydana gelmektedir. Söz konusu kamyonların bakımları ise yetkili servisler tarafından zamanında ve özenle gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla olası problemlere karşı tüm önlemler alınmıştır. Ancak yine de menfi bir durumla karşılaşılması durumunda, eşyalarınızın zararını tazmin etmek adına tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Böylece risklerin hepsi minimuma indirgenmektedir. Bağcılar evden eve nakliyat firmamız, aynı zamanda taşınmanın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için de montaj ve montaj sistemi de sunmaktadır. Bu sistemde, teknik personellerimiz büyük hacimdeki eşyalarınızı kolayca küçük modüler parçalara ayırmakta ve eşyalarınız bu şekilde kamyonlarımıza yüklenerek taşınmaktadır. Hem hızlı hem de güvenli olan bu sistem sayesinde kolayca taşınma işlemi tamamlanabilmektedir.

Bağcılar evden eve nakliyat şirketimiz, son olarak tam paketleme hizmeti de vermektedir. Bu sistem dahilinde eşyalarınızın hepsi personellerimiz tarafından paketlenmekte ve böylece kolay bir şekilde taşınma sürecini atlatmaktasınız. Sadece evden eve değil, ofisten ofise ve depodan depoya nakliye hizmetlerimizin de bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Bağcılar evden eve taşımacılık ile nakliyat hizmetlerimiz için hemen çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz ön keşif isteğinizi de ileterek süreci çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.