Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en yoğun nüfuslu şehri olan İstanbul’da her gün içerisinde binlerce aile yeni evlerine taşınıyor. Ancak bu zorlu süreç içerisinde birçok problem meydana gelebildiği gibi, aynı zamanda stresli zamanlar da söz konusu oluyor. Evliyaoğlu firmamız, başta Silivri evden eve nakliyat hizmeti olmak üzere sunmuş olduğu taşımacılık faaliyetlerini İstanbul genelinde de sürdürmektedir. Bu bağlamda, hem şehir içi he de şehirler arası portföyümüz ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

silivri evden eve nakliyat evden eve taşımacılık e1579196372856

 

Silivri Evden Eve Nakliyat Sigortalımı?

Silivri evden eve nakliyat sigortalıdır. Kurulduğu günden bu yana güler yüzlü personeli, teknolojik ekipmanları ve kapalı kasa geniş araç filosu ile hizmet veren Silivri şehirler arası nakliyat ve evden eve nakliyat firmamız, sahasında lider konumdadır. Geliştirdiği inovatif anlayış içerisinde asansörlü taşımacılık, paketleme hizmeti ve montaj gibi işleyişleri de sunan şirketimiz, en uygun fiyat garantisini de sunmaktadır.

Teknik personelimiz, yüksek boyutlarda olan mobilyalarınız için demonte ve montaj hizmeti sunduğu gibi, aynı zamanda kırılacak eşyalarınızın paketlenmesi için de gerekli yardımı göstermektedir. Talep ettiğiniz korumalı ambalajları sizlere sunuyor ve bu şekilde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesini engelliyoruz. Tamamen faturalı ve resmî olarak gerçekleştirdiğimiz sigortalı taşımacılık hizmetinde, ağır eşyalarınız dâhil özenle nakliye sunulmaktadır.

 

Silivri Nakliyat Ücretleri Nelerdir?

Silivri evden eve nakliyat, kapalı kasa araçlardan oluşan geniş bir filoya sahiptir. Araç filomuz, teknik bakımları muntazaman yapılmış ve hatta lastik basınçlarına kadar rutin kontrollerden geçirilmektedir. Bu maksatla eşyalarınızı en ufak bir zararın gelmesini engellemekteyiz. Fazla eşyası olan aileler için de, numaralı koli sistemi ile çalışmaktayız. Bu, yeni evinizde kolilerinizin hangi odaya gideceğini belirlemekte ve böylece nakliye personelimiz eşyaları ait oldukları odalara yerleştirmektedir.

En önemli organizasyonlar olarak bilinen fuar etkinliklerinde de gerekli hassasiyet ile stant ve ürünlerinizin taşımacılığı yapılmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat prensibi ile ortaya koyduğumuz güvenilir iş anlayışımızı, en uygun fiyat garantisi ile de perçinlediğimizi belirtmek isteriz. Bu maksatla, dilediğiniz zaman diliminde oluşturulacak randevu ile evinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaya talibiz. Detaylı bilgi almak ve referanslarımızı incelemek adına çağrı merkezimizi numaralarımızı arayabilirsiniz. Unutmayın, güvenli taşımacılık sadece tecrübe ve teknoloji ile mümkün olmaktadır.

Bir yanıt yazın