Selim Evden Eve Nakliyat

Selim Evden Eve Nakliyat

Klasik taşımacılık hizmetini veren firmalardan sıkılan ve artık taşınma işlemi için kaliteli ve etkili bir çalışma isteyen kişiler için selim evden eve nakliyat hizmetleri, evliyaoğlu firmamız tarafında sağlanmaktadır. Günümüzde evden eve taşımacılık denince sıradan eşyaların paketlenmesi ve araçlar ile yeni adreslere çıkarılarak, bırakılması gelmektedir. Ancak detaylı bir kurulum ve montaj süresinden geçmesi gereken çok sayıda eşyalar, işinde deneyimsiz firmalar tarafınca sunulan hizmetlerde yarım bırakılmaktadır. Bu tür olumsuz durumların önüne geçilmesini sağlayan kadromuz, eski evlerde bulunan avize, yatak ve hatta klima gibi çeşitli cihazların yerinden sökülmesini ve yeni evlere, doğru şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmesini de sağlamaktadır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

selim evden eve nakliyat

 

Uzman Paketleme Destekli Selim Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Selim evden eve nakliyat Türkiye’nin farklı noktalarında merkezi şubeleri bulunan firmamızda, en temel hedef ise ülkemizin tüm bölgelerine ulaşıp, müşteri kapasitesini artırmak ve daha çok insanın yardımına koşarak taşınma işlemlerinden faydalanmasını sağlamaktır. Diğer hizmetlerde olduğu gibi selim şehirler arası nakliye hizmetlerinde de özel ve üst model araç filosuna yer veren kadromuz, taşınma sırasında araçların arızalanmaması adına düzenli bakım ve muayenelerinin yapılmasına da özen gösteriyor. Taşınması gereken eşya ve malzemelerimize en uygun araç modellerinin seçilmesi ve eşyaların boyutlarına göre özel ambalajlama hizmetlerinin sağlanması mümkündür. Uzman paketleme avantajı sayesinde eşyalarınızda herhangi bir çizik ya da hasar meydana gelmemektedir.

Selim Evden Eve Nakliyat Asansör Taşımacılığı Hizmeti

Kars’ın merkez ilçesi başta olmak üzere Selim evden eve nakliyat ilçesi ve diğer ilçeler için evden eve ya da şehirler arası nakliye hizmetleri, en uygun ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Evdeki eşyaların sayısı ve odaların büyüklüğüne göre belirlenen personel sayımız, aynı zamanda ev yapılarının kat sayısına göre farklı cihazların kullanılmasının belirlenmesinde de önemli ölçüde etki ediyor. Yüksek katlı yapılardan indirilmesi gereken önemli eşyalar için selim asansör taşımacılığı hizmetine yer veren evliyaoğlu firmamız, raylı sitemi bulunan cihazı evinizin dışındaki sokak ya da caddede kurularak, eşyaların indirilmesi ve sonrasında yeni adreslerine çıkarılmasını da sağlamaktadır. Bu sayede insan gücünün hafiflemiş olduğu hizmetlerimizde, asansör cihazı ile birlikte ayrıca zamandan tasarruf edilmesi de sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın