Ömerli Evden Eve Nakliyat

Ömerli Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak, birçok birey için oldukça stresli ve zahmetli bir iş olarak görünür. Ancak profesyonel bir sektör halinde gelen nakliyatçılık, alanında uzman firmalar tarafından îfâ edildiği zaman son derece kolay ve stressiz bir iş haline gelmektedir. Bu doğrultuda uzun yıllar boyunca Mardin’de hizmet veren firmamız, Ömerli evden eve nakliyat şirketi olarak uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Profesyonel olarak verdiğimiz nakliyat hizmetinin yanı sıra, başta Mardin olmak üzere ülkenin her şehrinde taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

ömerli evden eve nakliyat 

 

Ömerli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ömerli evden eve taşımacılık şirketi olarak uzman ekibimizle haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilir ve dilerseniz aynı gün içerisinde evinizi ya da ofisinizi taşıyabilirsiniz. Mardin evden eve nakliyat fiyatları da son derece uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Tamamı kapalı kasa kamyonlardan oluşan geniş araç filomuz, genç ve dinamik personelimiz sayesinde hızlı bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Öte yandan dilerseniz asansörlü taşımacılık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz, yüksek katlı binalarda bulunan ofis veya evlerinizdeki eşyaların, güvenli bir şekilde cadde seviyesine indirilmeyi sağlamaktadır. Oradan da direkt araçlarımıza konularak, taşıma işlemi başlatılmaktadır. Bu nedenle en güvenli ve hızlı, pratik taşınma hizmeti olarak bilinmektedir. Siz de asansörlü taşımacılık faaliyetinden yararlanmak isterseniz, internet sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Ömerli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ömerli evden eve nakliyat fiyatları diğer firmaların aksine oldukça cüzi tutulmuştur. Zira firmamız, 20 yılı aşkın tecrübesi ile başta kurumsal olmak üzere binlerce müşterimize hizmet vererek sektör liderliği konumuna yükselmiştir. Hem uzman personellerimiz hem de son teknolojik ekipmanlarımız ile birçok nakliyat hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanabilir ya da ambalajlı taşımacılığın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz, eşyalarınızın hepsini yüksek koruma sağlayan ambalajlar ile paketleyerek, taşınma sırasında meydana gelebilecek tüm sorunları pasifize etmektedir. Ek olarak sigortalı taşımacılık hizmetimiz de bulunmaktadır. Böylece eşyalarınız güvenle taşınmakta ve herhangi müessif bir durumda, eşyalarınızın bedeli sigorta yapılmış ise sigorta tarafından nakdî olarak takdim edilmektedir.