Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık

Evliyaoğlu evden eve nakliyat ile ofis taşımacılık işlerinizde de yanınızdayız.  Firmamızın hizmet politikası gereği müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz taşımacılık sektöründe müşterilerimize en iyisini verme gayreti içerisindeyiz. Bu alanda dinamik yapımız ile kendimizi sürekli geliştiriyor, sektörün gelişmelerini takip ediyoruz. Ofis taşımacılığında müşterilerimizin gereksinimlerinin farkındayız. Bu kapsamda ilk günden itibaren en iyisi olmaya gayret ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

ofis taşımacılık

Ofis Taşımacılık Hassas Nakliye Gerektirir

Ofis taşımacılık faaliyeti normal eşya taşıma işinden daha hassas bir nakliye türüdür. Ofis içerisinde firma için son derece önemli evrak ve malzemeler bulunur. Söz konusu evrak ve malzemelerin zarar görmemesi firma için çok önemlidir. Bu sebeple taşıma firmasının güvenilir işletmeler olması gerekir. Evliyaoğlu nakliyat olarak müşterilerimizin taşıma esnasındaki tüm taleplerini değerlendiriyoruz. Ofis taşımacılığında çok iddialıyız.

Ofislerin belli durumlarda taşınma ihtiyacı doğabilir. Bu sektörde son derece tecrübeli olan firmamız ofis yetkilileri tarafından güvenilir firmalar arasındadır. Ofis taşıma faaliyetinde her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz.

Evliyaoğlu İle Güvenli Taşımacılık

Ofis taşımacılık faaliyetiniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilimiz ile gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra faaliyetlerimizi bir taşıma sözleşmesi ışığında yapıyoruz. Taşıma gününde alanında uzman firma personelimiz ofisinize gelerek gerekli ambalaj ve paketleme işlerini gerçekleştirir. Özenle paketlemesi yapılan malzeme ve evraklar hassas bir şekilde nakliye araçlarına yüklenir. Gelişmiş araç filomuzda yer alan nakliye vasıtaları malzemelerin zarar görmemesi için dizayn edilmiştir. Profesyonel evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işi kısa sürede sonlandırılır. Ofis taşımacılığında müşterilerin en büyük arzusu malzemelerin zarar görmemesinin yanında aynı gün ofis faaliyetlerinin tekrar faal hale gelmesidir.

Ofis Taşımacılık Sigorta Güvencesinde!

Ofisler firmaların gerek yazışma gerekse de müşteri ilişkileri faaliyetlerinin yürütüldüğü alanlardır. Bu sebeple ofisler bir gün dahi kapalı kalsa müşteri kaybına, doğal olarak maddi kayba sebep olur.

Ofis taşımacılık faaliyetlerinde asansörlü taşımacılık hizmetlerinden de yararlanıyoruz. Bu sayede taşıma işlemini kısa sürede sonlandırıyoruz. Aynı zamanda bu hizmetle birlikte ofis malzemelerinin zarar görme ihtimali de ortadan kalkar.

Her türlü ofis taşıma işleriniz için firmamızla irtibata geçip, en iyi hizmeti alabilirsiniz.