nusaybin evden eve nakliyat

Nusaybin Evden Eve Nakliyat

Nusaybin Evden Eve Nakliyat

Düzenli ve özel plan sonrasında gerçekleştirilmesi gereken hizmetlerden birisi de taşınma işlemleridir. Şehirlerarası ya da şehir içi fark etmeksizin yapılacak olan taşınma işlemleri, nusaybin evden eve nakliyat hizmetlerimiz adı altında yürütülmektedir. Eşyalarınızın çeşidine uygun olarak seçmiş olduğumuz sargı ambalaj malzemeleri, cihaz ve ürünlerinizin hasar almaması ve kırılmaması için oldukça önemli malzemelerdendir. İşinde başarılı ve uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş olan kadromuz sayesinde sunduğumuz nakliye hizmetlerinde, en önemli faktörlerden birisi de firmamıza ait olan araç filomuzdur. Verecek olduğunuz siparişler sonrasında evdeki oda sayısı ve eşya sayısı gibi detaylara dikkat edilmekte ve buna göre araçlarımız seçilmektedir. Kısa süre içerisinde adresinize gelen personellerimiz, eşyalarınızı güvenli şekilde paketlemekte ve daha sonrasında araçlara yükleyerek, yeni adreslerine sorunsuz ulaştırmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

nusaybin evden eve nakliyat

Kısa Sürede Tamamlanan Nusaybin Nakliye Hizmeti

Geçmiş yıllara göre daha kısa süre zaman dilimlerinde tamamlamakta olduğumuz evliyaoğlu nusaybin nakliye hizmet sürelerimiz, genel olarak şehir içi taşımacılık işlemlerinde bir gün gibi kısa süre içerisinde bitmektedir. Ancak bu süre şehirlerarası nakliye hizmetlerinde biraz daha uzun sürebiliyor. Özellikle binlerce kilometrelik yol mesafesi olan taşınma işlemleri için genellikle taşınma süreleri 2 gün süre sonunda tamamlanmaktadır. Yükte ve maddiyatta oldukça ağır olan değerli eşyalarınıza zarar gelmemesi için özen gösteren kadromuz, eşyalarınızı tıpkı kendi ürünleri olarak görmekte ve bu kurala özen göstererek taşınma süreçlerini ilerletmektedir.

 

evliyaoğlunakliyat resim

Güvenilir Kadro İle Nusaybin Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti

Genel olarak insan tüm ticari işlerde olduğu gibi taşımacılık hizmetinde de güven en önem verilen konudur. Eşyalarını firma ve firmadaki çalışan personele emanet eden müşterilerimiz, buna göre güven sorunu yaşamak istemeden gönül rahatlığı ile yeni adreslerine taşınmak istemektedir. Bahsedilen bu ihtiyacın giderilmesi için uzun yıllar güvenilirlik ilkesi ile hareket eden firmamız, bünyesinde güvenilir ve müşterilerimize karşı güler yüzlü olan personellerimiz ile nusaybin evden eve nakliyat şehirlerarası taşımacılık hizmetini yerine getirmektedir. Daha uygun ve indirimli fiyatlar üzerinden hizmet almak isteyen müşterilerimiz, yaklaşık 2 ile 3 hafta öncesinden erken rezervasyon yaptırabilir ve tasarruf elde ederek taşınma hizmetimizden yararlanabilir.

Bir yanıt yazın