Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Şişli ilçesine bağlı olan Mecidiyeköy, iş yaşantısının oldukça kalabalık olduğu bir lokasyondur. Aynı zamanda binlerce konutun da bulunduğu bölgede, sürekli taşınma faaliyetleri gerçekleşmektedir. Hem işyeri hem de konutların oldukça yoğun bulunduğu bu mahalde, Mecidiyeköy evden eve nakliyat hizmetleri de epey gelişmiştir. Biz de uzun süre boyunca faaliyet gösterdiğimiz bu sektör içerisinde, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak üzere çalışmaktayız. Ortaya koyduğumuz başarılı işler, bugüne değin binlerce müşterimizin bizi tercih etmesini sağlamıştır. Bu bakımdan sizler de en iyi kararı vererek firmamızı tercih etmeli ve uygun fiyatla taşınmanın keyfini çıkarmalısınız.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

balmumcu evden eve nakliyat nişantaşı evden eve nakliyat

 

Mecidiyeköy Asansörlü Ev Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmamız, birçok hizmeti bir arada sunan yeni nesil nakliyat şirketi olarak ün yapmıştır. Asansörlü taşımacılık ile yüksek katta bulunan dairelerden eşya taşıyan ve demontaj – montaj sistemi ile de son derece kolay bir şekilde büyük eşyalarınızı zarar görmeden yeni yuvanıza nakleden firmamız, her konuta özel çözümler de üretmektedir. İnternet sitemizde yer alan çağrı merkezi numaralarımızı arayarak tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, fiyatlar hakkında da ön bilgi alabilirsiniz. Fiyat teklifimiz, konutun kaçıncı katta olduğu ve eşyalarınızın ne kadar olduğuyla doğrudan ilgilidir. Bundan ötürü ön keşif talebinde bulunarak net bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri temsilcinize keşif talebiniz olduğunu belirtirseniz, müştereken belirlenecek tarihte sizi ziyaret ederek en uygun fiyat teklifini vermek üzere sizlerle iletişime geçeceğiz.

Mecidiyeköy Nakliyat Hizmetleri

Mecidiyeköy evden eve nakliyat şirketimiz, salt ilçe sınırları içerisinde değil aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerinde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte dilerseniz, Türkiye’nin her şehrine de taşımacılık faaliyetlerimizi götürebilmekteyiz. Bu maksatla şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetimiz, ülkenin en geniş kapsamlı ve yaygın nakliyat firması olarak sektör liderliğinde bulunmaktadır. Mecidiyeköy ofisten ofise taşımacılık hizmeti de veren firmamız, taşıma esnasında tüm eşyalarınızı sigortalatarak herhangi bir zararın meydana gelmesini de engellemektedir. Bu şekliyle olası bir müessif durumda eşyalarınızın bedeli nakdi olarak tazmin edilmektedir. Hemen çağrı merkezimizi arayın ve en uygun fiyata evinizi taşıyın.

Bir yanıt yazın