Liftli Araç Kiralama

Liftli Araç Kiralama

Liftli araç kiralama hizmetleri son dönemlerde giderek tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle sanayi alanları veya farklı sektörde hizmet veren fabrika alanlarında liftli araç kiralama yaygın şekilde tercih edilmektedir.Aynı zamanda bu hizmetler, taşınma süreçleri içinde sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Genel olarak nakliyat hizmetlerine yer veren firmamızda bahsedilen liftli araç çeşitlerimiz yer almaktadır. Liftli araç filomuzun geniş olması sebebi ile nakliyede bizzat kullanmanıza ek olarak kiralama işlerini de gerçekleştiriyoruz. Ancak liftli araçların ne olduğunu ve kiralama işlemlerinin nasıl fiyatları gibi konularda bilgisiz olan kişiler olabilmektedir. Bu nedenle insanlar, bahsedilen konularda bilgi sahibi olmak istemektedir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

liftli araç kiralama

Liftli Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Kamyon ve kamyonet Liftli araç kiralama çeşitlerinin arkasında yer alan hidrolik sistemlerine liftli araç nedir yanıtı verilebilmektedir. Diğer bir deyişle liftli araçlar, kamyonetlerin arkasında özel olarak oluşturulmuş hidrolik sistemlere sahiptir. Ayrıca kamyonların arkasında özel montajı olan ve yük indirme ile bindirme işlemlerinin yapılması sağlanan cihazlar olarak nitelendirilmektedir. Özellikle alanlarında kendilerine özel rampaları bulunmayan fabrika ortamları için ideal olan bu araçlar, ayrıca taşınacak olan kişilerin bireysel şekilde araçları elde etmesini sağlamaktadır. Söz konusu olan araçların firmamız tarafından kiralanmasına olanak tanınmaktadır. Ancak kamyon kullanım ehliyeti olan kişiler için sağlanan kiralama hizmetlerinde isteğe göre şoförlü liftli kamyon kiralama seçenekleri de yer almaktadır. Bahsi geçen kiralama hizmetlerinin ücret bedelleri farklılık göstermektedir.

Liftli Kamyon Kiralama Fiyatları

Şehir içi veya şehirlerarası yapılması gereken nakliye işlemleri, tam donanımlı olması gereken hizmetlerdendir. Özellikle araç içerisine koyulacak olan eşyaların ağır olmaları, kusursuz şekilde taşınma oluşmasına engel olabilmektedir. Fakat firmamızın sağlamış olduğu liftli araç seçenekleri ile bu sorunların ortadan kalkması sağlanır. Özel çalışanlarımız tarafından gerçekleştirmiş olduğumuz liftli taşımacılık hizmetlerinde araçlar, isteğiniz doğrultusunda kiralanmaktadır. Kiralama işlemleri günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak farkı sürelerde yapılabiliyor. Tabi sürelere göre değişen liftli kamyon kiralama hizmetleri, genel olarak ucuz ücretlerle sizlere verilmektedir. Tam ve detaylı olarak bilgi almak için site adresimizde iletişim bilgilerinden yetkililerimiz erişebilirsiniz. Böylelikle belirteceğiniz bilgiler doğrultusunda en doğru kiralama fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz.