20151112 160938

Kovancılar Evden Eve Nakliyat

Kovancılar Evden Eve Nakliyat

Eski çağlardan bu yana göç etmek ile sürekli karşı karıya kalan insanoğlu, bu kavramı benimsemiş ve yerleşik hayata geçtikten sonra da birtakım yaşamsal nedenlerden ötürü bu işlem sistemleşmiştir. Öte yandan günümüzde oldukça sık görülen taşınma işlemleri, evlerin ve ofislerin birçok eşyadan mürekkep odaları ile birlikte tam bir zorluk hâline ulaşmıştır. Ancak bu, profesyonel nakliyat firmalarının ortaya çıkmasıyla zorluk hâlinden çıkmakta ve kolay bir işlem olarak da görülebilmektedir. İşte, firmamız da Kovancılar evden eve nakliyat olarak, Elazığ’da şehir içi ve şehir dışı taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

JUEG4850

 

Kovancılar Şehirlerarası Nakliyat

Evliyaoğu firmamız bünyemizde bulunan onlarca araçtan meydana gelen geniş araç filomuz, size sunulabilecek kapalı kasa taşınma araçları ile nakliyat hizmetlerini kolaylaştırmaktadır. Öte yandan, yılların vermiş olduğu nakliyat deneyimimiz de, en ufak problem yaşamadan, yeni evinize güvenle taşınmanızı sağlamaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz, bu konuda sizlere taşınmanın her safhasında destek vermekte ve yardımcı olmaktadır.

Kovancılar evden eve nakliyat hizmetimizde, taşınma için en büyük problem olarak görülen eşyaların paketlenmesi ve mobilyaların taşınması gibi durumlarda da yardımcı olmaktayız. Bu nispetle ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışı ve teknolojik donanımı ile eşyaları korumalı malzemeler ile paketlemekte ve taşınması zorluk yaratabilecek büyüklükteki mobilyaları da, önce demonte ve daha sonra da taşınılan yerde monte etmektedir.

 

20151112 160938

 

Kovancılar Nakliyat

Müşteri hizmetlerimizi arayarak alacağınız bir randevu ile, en hızlı taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyan evliyaoğlu firmamız, aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Bu bağlamda, yüksek katlardaki eşyalarınız pencereler vasıtasıyla hızlı bir şekilde araçlara aktarılmakta ve böylece de büyük zaman avantajı sağlanmaktadır. Tüm bunlar, hızlı ve güvenli bir taşınma işlemini sizlere sunmaktadır.

Sektör içerisinde bulunduğumuz süre boyunca Kovancılar evden eve nakliyat sahasında gösterdiğimiz üst düzey başarı, bizi saha liderliğine itmiş ve her geçen gün de referanslarımız genişlemiştir. Hem ofisten ofise hem de evden eve taşımacılık için, Elazığ dâhilinde ve tüm Türkiye’de hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Siz de, eşyalarınızın paketlenmesinden güvenle yeni yuvanıza taşınmasına kadar her türlü taşınma işleminde sorun yaşamak istemiyorsanız, hemen bizi arayın.