Karkamış Evden Eve Nakliyat

Karkamış Evden Eve Nakliyat

Gaziantep’in, Suriye ile sınır kapılarına sahip olduğu ilçesi konumundaki Karkamış, tarihî bir yerleşim yeri olması açısından da önem arz etmektedir. İlçede uzun yıllar boyunca hizmet veren nakliyat firması olarak, evden eve ve ofisten ofise taşımacılık sahasında sektör lideri konumunda yer almaktayız. Bilhassa Karkamış evden eve nakliyat hizmetimiz, uygun fiyat dâhilinde en üst segment taşınma kolaylığı sunmaktadır.

Ev taşımak, birçok açıdan stresli ve yorucu bir iştir. Firmamız, geliştirmiş olduğu muhtelif teknikler vasıtasıyla ev taşımayı son derece kolay bir işlem hâline getirmektedir. Dolayısıyla taşınma sırasında hem herhangi bir problem yaşanmıyor hem de son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adrese eşyalar ulaştırılmaktadır. Bu minvâlde şirketimizin fiyat politikası da mesafe ve taşınacak eşyaların hacmi ile ilgilidir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

karkamış evden eve nakliyat

Karkamış Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gaziantep şehrinde taşıma faaliyetleri sunan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Ancak evden eve taşımacılık hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken başlıca birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki, firmanın köklü bir geçmişe sahip olup olmadığıdır. Bir diğeri ise fiyat politikasının neye göre belirlendiğidir. Şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir Karkamış evden eve taşımacılık hizmeti sunarak müşterilerini yeni yuvalarına kavuşturmaktadır. Bugüne kadar binlerce bireysel ve kurumsal referansa sahip olduğumuzu belirtmek gerekir.

Gaziantep Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin getirdiği tüm fırsatları nakliye sektörüne adapte eden şirketimiz, Karkamış asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Bu bağlamda yüksek katlı binalarda bulunan daireler ve ofisler için, sunmuş olduğumuz asansörlü vinç taşımacılığı bulunmaktadır. Bu teknikte, eşyalarınız asansör vinç yardımıyla kapalı kasa kamyonlarımıza aktarılmakta ve böylece eşyalarınızın apartman içinden taşınması, dolayısıyla zarar görmesi de engellenmektedir. Asansörlü taşımacılığın her lokasyona uygun olmadığını belirtmek gerekir. Bundan ötürü taşınma randevusu alarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Karkamış evden eve nakliyat ofisten ofise taşımacılık hizmetimiz aracılığıyla şirketlerinizi aynı gün içinde taşıyabilir ve depodan depoya taşımacılık ya da eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kısa veya uzun vadeli olarak eşyalarınızı güvenli depolarımızda muhafaza altına alabilmekteyiz. Konu hakkında tafsilatlı görüşmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.