evliyaoğlu ev taşıma

Kağızman Evden Eve Nakliyat

Kağızman Evden Eve Nakliyat

Büyük bir istek ve özveri ile döşediğimiz evlerden taşınmak zorunda olmak, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Yeni ev arama ve bulma telaşına birde eşyaların yeni adrese taşınması süreside eklenince, işler daha da zor bir hale gelmekte. Bu durumlar için işlerin daha kolay olması ve evdeki eşyaların güvenli şekilde paketlenerek, yeni adreslerine zamanında ulaştırılması gerekmektedir. Bahsedilen tüm sorunların aşılması ve insanların akıllarında soru işareti kalmadan yeni evlerine kavuşması işlemlerini yerine getirmiş olduğumuz kağızman evden eve nakliyat hizmetlerimizde, Kars ve çevresinin dışında ülkemizin tüm bölgelerine sorunsuz teslimat işlemleri yapılmaktadır. Tamamen müşteri isteğine uygun şekilde paketlenen eşyalar, büyük ve ağır olması durumunda özel asansör cihazları kullanılarak indirilmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0507 414 8231

Gsm: 0507 414 8231

 

kağızman evden eve nakliyat

 

Güvenilir Kadro İle Kağızman Şehirlerarası Nakliye Hizmeti

Taşınma işlemlerinde akla ilk olarak bardak, televizyon, halı ve mobilya çeşitleri geliyor. Oldukça dikkat edilmesi ve paketlenmesi gereken bu tür eşyaların yanı sıra ev alanlarında bulunan bazı eşyalar, yerine sabitlenmesi yani monte edilmesi gereken ürünlerin başında geliyor. Avizelerin monte edilmesi, dolapların takılması gibi işlemler, genel olarak bazı nakliye firmalarınca gerçekleştirilmemektedir. Ancak işinde başarılı ve güvenilir personel kadrosu ile kağızman şehirlerarası nakliye hizmetini sağlayan firmamız, eski evlerinizde monte edilmiş tüm eşya ve cihazları sökmekte, aynı şekilde yeni taşınmış olduğunuz ev alanlarında gösterdiğiniz yerlere uygun şekilde monte edilmektedir.

 

evliyaoğlunakliyat resim

 

Kağızman Nakliye Hizmeti İle Garanti Güvencesi

Kars’ın en önemli ilçelerinden birisi olan Kağızman ve çevresinde acil şekilde ev değişikliği yapmak zorunda olan müşterilerimiz, kağızman nakliye hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Genel olarak düşük katlı yapıların bulunmuş olduğu ilçede, az sayıda da olsa yüksek katlı yapıların görüldüğü bilinmektedir. Bu tür yapılarda taşınma işlemlerinin daha kolay olması için özverili çalışma yürüten firmamız, özel raylı sistemi bulunan asansör cihazlarını kullanmaktadır. Taşınma işlemi sırasında paketlenen tüm eşya ve ürünleriniz, evliyaoğlu nakliyat firmamız tarafınca garanti kapsamı altında bulunuyor. Bu nedenle taşınma aşamasında görülebilecek en küçük hasar dâhilinde bile mağduriyetleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır. Uzun yıllar nakliye sektöründe faaliyet sağlayan kadromuz, şehirlerarası hizmetleri ile tüm Türkiye’de taşınma desteğini de yerine getirmektedir.

Bir cevap yazın