İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Evden Eve Nakliye Hakkında

İstanbul evden eve nakliye firması ile ev eşyası taşıma faaliyeti kâbus olmaktan çıkıyor. Günümüz dünyasında geleneksel yöntemlerle ev taşıma faaliyeti tercih edilen bir yöntem değildir.

Eşyanın paketlenmesi, taşıma personelinin ayarlanması, taşıma aracının kiralanması vb. faaliyetler ev eşyası sahibi için çok zorlu ve yorucu bir iştir. Tüm bu faaliyetleri sizin yerinize biz yapıyoruz. Sizin yerinize düşünüyor, eşyalarınıza kendi eşyamız gibi sahip çıkıyoruz. Taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki hususları dikkate alarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336
Gsm: 0507 414 8231

 

istanbul evden eve nakliye istanbul diyarbakır evden eve nakliyat e1586016766786

İstanbul Evden Eve Nakliye Esnasında Uygulanan Tedbirler

Eşyanın zarar görmemesine yönelik, % 100 müşteri memnuniyeti prensiplerine göre tedbirler geliştiriyoruz.

Ambalaj ve Paketleme

Eşyalarınızın niteliklerine göre gerekli ambalaj ve paketleme malzemesi kullanıyoruz. Bu kapsamda streç film, patlayan naylon ve battaniye gibi ambalaj malzemelerini kullanıyoruz.

Taşıma Personeli

Evden eve taşıma esnasında çalışan personel firmamızın kendi personelidir. Firmamızın eğitimli personeli tarafından eşyanın paketlenmesi ve taşıması yapılır. Acemi, taşeron firma personeli kullanılmaz. Bu sayede eşyanın zarar görme ihtimali en aza indirilir.

Sigortalı Taşımacılık

Taşıma esnasında eşyanın zarar görme ihtimalinin önüne geçmek için alınan tedbirlerden biri de ev eşyalarının sigortalanmasıdır. Bu sayede taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi durumunda oluşan zarar müşterilerimize ödenir.

Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin inanılmaz bir hızla gelişmesi neticesinde hizmet sektöründe de önemli gelişmeler olmuştur. Söz konusu gelişmelerden biri de taşıma faaliyetlerinde eşya asansörünün kullanılmasıdır. Bu sayede kısa sürede taşıma faaliyeti tamamlanır. Ayrıca eşyanın zarar görme ihtimali de ortandan kalkar.

Evliyaoğlu Evden Eve Nakliyat İle Tanışın

İstanbul evden eve nakliye ihtiyaçlarınızı firmamız sayesinde kolayca giderebilirsiniz. Taşıma faaliyetlerinde şehir içi nakliyede olduğu gibi şehirler arası taşımacılık faaliyetlerinde de firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev eşyalarınız taşıma sözleşmesinde belirtilen adrese en güvenli ve hızlı şekilde teslim edilir.

İstanbul evden eve nakliye firması ile yapacağınız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aklınıza gelen sorulara firmamızı arayarak cevap bulabilirsiniz. Tüm taşıma ihtiyaçlarınız cazip fiyat avantajı ile karşılanacak, kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Güvenli ve kaliteli taşımacılığın adresi Evliyaoğlu evden eve nakliyat firmamıza sizleri bekliyoruz.