İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama

Sürekli olarak zaman geçirilen ev ya da ofis gibi yapılar, aynı zamanda çeşitli ihtiyaçların karşılanabilmesi için farklı eşyalara gereksinim duymaktadır. Yatak, masa, televizyon ya da beyaz eşya gibi ürünlerin ihtiyaç duyulduğu yapılar, kimi durumlarda bırakılması gereken yerlerdir. Ani ev değişikliği için yapılacak olan taşınma işlemleri, yeni ev veya ofis yapılarının bulunamaması sonucunda ertelenmektedir. Bu durumda eski yapılarda çıkması gereken kişiler, eşyaların yeni bir adres bulana kadar güvenli şekilde korunması için çare aramaktadır. Bahsedilen bu durumlar için eşya depolama hizmetlerine yer veren firmamız, akla gelebilecek olan tüm eşya ya da malzemelerin muhafaza edilmesini sağlıyor. Eşyaların korunması hizmetlerinin yanı sıra fuar taşımacılık ve asansörlü eşya taşımacılığı da firmamız güvencesi altında sağlanmaktadır.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

Düşük Bütçeli Eşya Depolama Seçeneği

Piyasanın aksine müşterilerin ceplerini düşünerek hareket eden firmamız, yüksek maliyetten farklı olarak eşya depolama hizmetlerini, daya uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Özel oda ve alanlarda saklanan eşyalar, akla gelebilecek olan türlü ürün ve nesne için gerçekleştirilebilmektedir. Herhangi bir karışıklık olmaması adına tek tek listelenen eşya ve malzemeler, belirlenmiş olan zaman dilimlerine kadar zarar görmeden saklanmaktadır. Düzenli aralıklar ile eşyaların bakım ve kontrollerini yapan kadromuz, aynı zamanda eşyaların belirli periyotlarda havalandırılmasını sağlamakta ve yeniden özel ambalaj malzemeleri ile birlikte paketleyerek, müşterilerimize teslim sırasında daha sağlıklı ve özenli şekilde ulaştırma hedefi içerisine girmektedir.

 

istanbul eşya depolama

 

Uzun Süreli Eşya Depolama İmkânı

Tıpkı araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi eşya koruma hizmetlerinde de, müşterilerin istedikleri sürelerde çalışmalar yürütülmektedir. Kimi zaman bir hafta, kimi zaman 1 ay ve kimi zaman ise 4 ile 5 yıl gibi süreler için koruma altına alınan eşyalarınız, ayrıca firmamızın garanti kapsamı altında yani sigortalı olmaktadır. Kısa ya da uzun süreli eşya depolama hizmetlerine Bursa, İzmir ve İstanbul şubeleri ile kalıcı çözüm üreten Evliyaoğlu firmamız, depola alanlarında bulunan tüm eşyaların 7/24 özel güvenli kameraları ile izlenmesini de mümkün kılmıştır. Herhangi bir çalınma ya da hasar görme gibi durumlar canlı olarak izlenir ve eşyalarınızda kayıp olması durumunda, maddi ve manevi karşılığı firmamızca temin edilmektedir.

 

İstanbul Eşya Depolama Önemi Nedir?

Evliyaoğlu evden eve taşımacılık firması olarak eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Diğer tüm hizmetlerimiz gibi bu hizmetimizde son derece kaliteli ve profesyoneldir ve titizlikle, azami gayretle gerçekleştirilir. Bu yüzden kesinlikle eşya depolama işinde bizi tercih etmelisiniz!

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya Depolama hizmeti, siz değerli müşterilerimizin ev, ofis, büro eşyaları gibi tüm değerli eşyalarının güvenli ve temiz bir ortamda saklanması, depolanmasıdır.

Evliyaoğlu evden eve nakliyat firmamızın verdiği eşya depolama hizmeti sayesinde, eşyalarınız deprem, sel gibi felaketlerden uzakta güvenle muhafaza edilebilir. Tayiniz çıktıysa veya başka bir sebepten evinizi değiştirecekseniz, bu yüzden de evinizden çıkmanız yani eşyalarınızı çıkarmanız gerekiyorsa tüm bu eşyalarınızı nerede saklayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Ama kafanızı yormayın. Eşyalarınızı saklamak için bize başvurabilirsiniz.

 

Evliyaoğlu Evden Eve Taşımacılık Eşya Depolama Hizmeti

Eğer yukarıda belirttiğimiz durumlardan birinde eşyalarınızı depolamak isterseniz, buyrun bize müracaat edin. Biz eşyalarınızı gayet titiz bir şekilde saklayabiliriz. Bunun için temiz ve güvenli olan eşya depolarımızı kullanırız. Eşyalarınız bizimle tam anlamıyla güvende olurlar çünkü eşyalarınızı sigortalayabiliriz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve eşyalarınızı bizim güvenli ellerimize bırakmanızdır. Sonra sadece arkanıza yaslanın! Tüm bu hizmetleri verirken de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, uygun fiyat veriyoruz, kaliteli  hizmet veriyoruz, profesyonel iş yapıyoruz. Tüm bu saydıklarımızı gerçekleştirebilmek için de eşyalarınızı titizlikle taşıyor ve muhafaza ediyoruz. Kafanız rahat olsun!

 

istanbul eşya depolama

 

Değerli Müşteriler Neden Evliyaoğlu Taşımacılığı seçmelidir?

Çünkü biz parayı ikinci planda tutar, müşteri memnuniyetini ön plana alırız. Bu memnuniyeti sağlayabilmek için de nakliyat işlemlerinde yaptığımız gibi eşya depolama hizmetimizde de tüm eşyalarınız için azami gayret gösterilir. Azami gayretten kastımız, teknolojik ve elektronik eşyalar için fazladan dikkat ve gerekli önlemlerin alınması, kırılabilecek eşyalarınızın kırılmaması için elimizden gelen her şeyin yapılması ve tüm eşyalarınızı gerekli araçlarla koruma altına almaktır. Siz değerli ve saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyet bizim için en önemli husustur.

Eşya depolama hizmetinde Evliyaoğlu evden eve nakliyat firmasını tercih etmeniz dileğiyle..

Ekonomik eşya depolama ile tanışın. www.esyadepolama.ist

İstanbul ev taşımacılık için İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT  tıklayın.

Depo taşımacılık için  DEPO TAŞIMACILIK  tıklayın.