Erciş Evden Eve Nakliyat

Erciş Evden Eve Nakliyat

Erciş evden eve nakliyat firmaları olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan deneyimli firmaların arasında yer almaktayız. Firmamızın kuruluş amacı taşınacak kişilere rahat bir taşıma süreci sağlayabilmektir. Bu sebeple taşıma sürecinin her bir aşaması firma çalışanlarımız tarafından önemsenmektedir. Taşınmaya karar veren kişi ya da kurumlar için eşyaların hasar görmeden taşınabilmesi oldukça önemlidir. Firmamız eşya güvenliği prensibi ile hizmet verdiğinden dolayı taşıma işlemleri en ufak bir hasar oluşmadan yapılabilmektedir. Aynı zamanda ihtiyaca ve isteğe yönelik oluşturduğumuz hizmetler müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza katkı sağlamaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

JUEG4850

 

Erciş Nakliyat

Erciş evden eve nakliyat bireysel ya da kurumsal tüm taşımacılık faaliyetlerini profesyonel ekip elemanları ile gerçekleştirmektedir. Evliyaoğlu firmamız sektördeki en deneyimli ve en köklü firmalardan biri olduğu için sunduğumuz hizmetler de bu doğrultuda kusursuz olmaktadır. En kısa sürede en iyi hizmeti verebilmek disiplinli çalışmaya bağlıdır. Ekip elemanlarımız işini önemsemekte ve iş ahlakına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat sektöründe başarılı olabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek gerekmektedir. Firmamız yeniliklere kolayca uyum sağlayabilen kaliteli bir firmadır.

 

evliyaoglu evden eve taşıma

 

Erciş Evden Eve Nakliyat İle Sağlanan Profesyonel Taşımacılık

Erciş evden eve nakliyat ile taşınmayı tercih eden kişiler sorunsuz bir taşıma süreci sağlanacağından emin olmalıdır. Evliyaoğlu firmamız sağlam ve güvenilir kişiler aracılığı ile hizmet vermektedir. Taşınmanın herhangi bir problem yaşanmadan tamamlanabilmesi için personellerimizin hazırladığı taşıma planına uyulmaktadır.

  • Firmamız tüm müşterilere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.
  • Eşyaların analiz edildiği bu hizmet uzman eksperler tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Taşımanın maliyeti ve yöntemi analiz raporuna göre belirlenmektedir.
  • Eşyaların kırılma, yıpranma ya da çizilme olmadan taşınabilmesi için analiz edilmesi gerekmektedir.
  • Paketleme malzemeleri eşyaların boyutu, büyüklüğü ve ağırlığı dikkate alınarak seçilmektedir.
  • Taşıma sağlanacak aracı belirlerken eşyaların nitelikleri dikkate alınmaktadır.

Eşya analizi hizmeti nakliyat sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Firmamız bu hizmeti alanında bilgili ve tecrübeli eksperler ile sağlamaktadır. Siz de zahmetsiz bir taşıma süreci yaşamak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı ve eksiksiz bilgilendirme sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın