Dragos Evden Eve Nakliyat

Dragos Evden Eve Nakliyat

Maltepe ve Kartal ilçelerinin sınırında yer alan Dragos semti, Anadolu Yakasındaki huzur mekanlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda son derece elit bir semt olan Dragos’ta, yüzlerce ev ve ofis bulunmaktadır. Söz konusu konutlar ya da işyerleri, muhtelif sebeplerden dolayı başkaca semtlere taşınabilmektedir. Hayatın olağan akışı içerisinde göz ardı edilemeyecek bu durum karşısında, Dragos evden eve nakliyat firmaları da önem kazanmaktadır. Biz de nakliyat sektörü içerisinde bulunduğumuz yıllar boyunca bu sahanın liderliğini elinde bulunduran bir taşımacılık şirketi olarak, Dragos bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermekteyiz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

dragos evden eve nakliyat

 

Dragos Evden Eve Nakliyat Ofis Taşımacılık

Ev, ofis, depo, fuar, eşya depolama ya da başkaca herhangi bir taşımacılık faaliyetinde hizmet göstermekte olan Dragos evden eve nakliyat şirketimiz, sizlere en iyiyi sunmakla birlikte en ucuz fiyatı da takdim etmektedir. Bu noktada aynı gün taşınma fırsatını sunan firmamız, eşyalarınızın da güvenle taşınacağına dair garanti vermektedir. Zira eşyalarınız evinizden alınıp araçlara yüklendikten sonra tanzim edilen sigorta belgesi ile güvence altına alınmaktadır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek olası menfî bir durumda gerekli bedel nakdî olarak tazmin edilmektedir.

Ancak söz konusu durumun yaşanması için herhangi bir sebebin olmadığını ve eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeyeceğini de garanti etmekteyiz. Zira tüm araçlarımızın bakımları yapılmış, lastik basınçları dahi her gün kontrol edilerek hizmet vermeye programlanmıştır. Ekip arkadaşlarımız ise son derece güvenilir, kendinden emin ve profesyonel iş anlayışı ile firmamızda görev yapmaktadır. Siz de evinizi veya işyerinizi taşımak zorundaysanız hemen Dragos evden eve nakliyat şirketimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızın telefon numaralarını internet sitemizdeki iletişim sayfasından edinebilirsiniz.

 

Dragos Evden Eve Evliyaoğlu Nakliyat

Belirtmekte fayda görüyoruz ki Dragos evden eve nakliyat ofisten ofise taşımacılık hizmetinde sadece İstanbul’un Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası olarak çalışmıyoruz. Türkiye’nin neresine isterseniz isteyin, eşyalarınızı güvenle o şehre kadar götürüp yerleştirmekteyiz. Siz, sadece geriye yaslanarak hayatınızın keyfine bakacaksınız. Hem en ucuz fiyat hem de en kaliteli hizmeti bir anda almak istiyorsanız muhakkak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alınız.

Bir yanıt yazın