Çay Evden Eve Nakliyat

Çay Evden Eve Nakliyat

Çay evden eve nakliyat firmamız sayesinde evi taşınacak olan kişilerin ev taşınmasından 2 hafta öncesinde firmamızla iletişime geçmeleri gerekir. Bu konuda evi taşınacak olan kişinin yapması gerekenler vardır. Firmamız taşınacak kişiye belli bir tarih doğrultusunda bilgileri verir. Aynı zamanda firmamızda kişi arasında bir sözleşme gerçekleşir ve bu sözleşmede taşınacak tarih belirlenir.

Bu konuda oldukça hassas olan firmamız o gün evin taşınması için belirlenen saatte taşıma işlemini gerçekleştirmek için taşınacak adrese gelir. Çay evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız oldukça dakik olması nedeniyle karşı tarafın da bu konuda hassas olmasını bekler. O yüzden evi taşınacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

çay evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat e1578814605378

Çay Evden Eve Nakliyat Firması

Evi taşınacak olan kişiler 2 hafta öncesinde nakliyat firmamızla iletişime geçip ve taşınma işlemi için gerekli olan işlemleri yaptırması gerekir. Daha sonra kişinin eşyalarını belli bir sistematik içerisinde ayırması gerekir. Bunların içerisinde götürmeyeceğiniz eşyalar ve götüreceğiniz eşyalar şeklinde bir ayrım yapmaları gerekir.

Aynı zamanda yeni adrese taşınacak olan eşyaların bir listesi çıkarılmalıdır. Evi taşınacak şehirler arası nakliyat olan kişi öncesinden evdeki bütün işlemleri tamamlaması dahilinde işlemlerde gerçekleşecektir. Bu işlemlerin içerisinde evin elektriği, suyu ve doğal gaz gibi aboneliklerin kapatılması da vardır.

Eğer firmamızdan paketleme hizmeti alınmak isteniyorsa bu durumda firmamıza bildirilmesi gerekir. Firmamız paketlemeleri halledecek ve taşınma gününe hazırlanacaktır. Paketleme işlemi yapılırken belli bir mantık çerçevesinde ve kullanılması gereken eşyaların tipine göre bir paketleme yapılır.

Afyon Çay Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Çay evden eve nakliyat firmamızla evin taşınacağı tarih belirlendiğinde eşyalarını taşınacağı günün bir gün öncesinde kişilerin yapması gereken bazı işlemler vardır. Bunlardan bir tanesi beyaz eşyalarının fişlerini çekmesidir. Bu sayede buzdolabı bir gün öncesinden eriyecektir. Ayrıca zaman kaybı yaşamamak adına kişiler atılması gereken eşyalar ya da çöpler varsa hepsini bir gün öncesinden atmaları gerekir. Bir gün öncesinde kişiler firmamızı arayarak tam olarak bir saat belirtmeleri istenir. Aynı zamanda evdeki diğer kapatılması gereken vanaların kapatılması önemlidir. Afyon geneli taşımalar için AFYON EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetimizden yararlanın.