Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Ege Bölgesi’nin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Bodrum’da, her geçen gün onlarca ev ve ofis taşınma işlemi ile muhatap olmaktadır. Genel itibarıyla bireysel çabalar ile gerçekleştirilmek istenen bu taşınma işlevi, büyük sağlık problemlerine yol açabildiği gibi, aynı zamanda da eşyaların zarar görmesine sebep olmaktadır. İşte, bundan ötürü geliştirdiğimiz üstün disiplinli ve dürüş iş modelimiz, Bodrum evden eve nakliyat işleriniz için size hem en uygun fiyat garantisini sunmakta hem de ortaya koyduğumuz hizmet ile de taşınma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

bodrum evden eve nakliyat

 

Bodrum Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler ve hizmet kalitesi ile sektör lideri hâline gelmiş olan firmamız, sadece Bodrum içerisinde değil, aynı zamanda Muğla’da ve Anadolu’nun diğer bölgelerinde de hizmet vermektedir. Bu geniş hizmet haritamızın temel ekseninde de eşyalarınızın büyük bir ehemmiyet ile taşınacağına olan güvenimizdir. Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğimi nakliyat işlemlerinizden sonra müşteri referanslarımıza sizin gibi kaliteli referanslarımızı eklemekten gurur duymaktayız. Bilhassa şehirler arası nakliyat gibi uzun mesafedeki taşımacılık hizmetleri için aldığımız birçok önlem bulunmaktadır. Öncelikle nakliye araçlarımızın sürücüleri, dört saatten fazla direksiyon başında kalmamakta ve gerekli tıbbî uyku düzenini ayarlamaktadır. Bunun dışında araçlarımızın hepsinin bakımları yetkili servisler tarafından zamanında icra edilmektedir. Bu da, eşyalarınızın güvenle yeni adresine doğru taşınmasını olanaklı kılmaktadır.

 

bodrum evden eve nakliyat

Bodrum Evden Eve Evliyaoğlu Nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat şirketimizin geliştirmiş olduğu bir taşınma modeli de büyük mobilyalarınızın taşınması için demonte hizmetidir. Sunduğumuz bu demonte hizmeti ile büyük mobilyalarınızın teknik ekibimiz tarafından sökülerek parça hâlinde nakliye araçlarına götürülmekte ve o şekilde taşınmaktadır. Eşyalar taşındıktan sonra yine profesyonel ekibimiz tarafından montaj işlemine muhatap tutulmakta ve mobilyalarınız tıpkı eskisi gibi kurulmaktadır.

Bodrum evden eve nakliyat firması olarak biz, teknolojinin sunduğu tüm imkânları en doğru bir şekilde kullanarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de binlerce müşterimizden biri olmak isterseniz, nakliye için en uygun tarihi belirlemek adına çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, size fiyatlar hakkında da bilgi verecek ve müşterek bir gün planlaması yapacaktır. Unutulmamalıdır ki, bireysel çabalarla nakliye işlemi birçok tehlikelere gebedir.