20151112 160938

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un sonradan ilçe olan nadide lokasyonlarından biri de hiç şüphesiz Beylikdüzü’dür. Beylikdüzü, bu mânâda Avrupa Yakası’nın en hızlı büyüyen ilçelerinden de biridir. Dolayısıyla söz konusu lokasyonda taşınma süreçleri bir hayli hızlı bir şekilde ve katlanarak büyümektedir. Biz de Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketi olarak sektör liderliği konumumuzla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bugüne değin gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce taşınma süreci, aynı zamanda kaliteli referans olarak bizi gururlandırmıştır. Dolayısıyla siz de sorunsuz ve stressiz bir taşınma süreci ile yeni yuvanıza kavuşmak istiyorsanız hemen firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

beylikdüzü evden eve nakliyat

 

Beylikdüzü Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere birçok farklı taşınma hizmeti modeli sunmaktayız. Bunlar arasında demonte – monte sistemi başta gelmektedir. Ekstra bir ücret külfeti olmayan söz konusu sistemde mobilyalarınız demonte işlemi uygulanarak küçük parçalara ayırılır. Böylece taşınması kolaylaşmakta ve zamandan da tasarruf edilmektedir. Daha sonrasında ise taşınılan lokasyonda tekrar eski hâline getirilen mobilyalarınız, sorunsuz bir şekilde kurulur.

Beylikdüzü evden eve taşımacılık hizmetlerinde asansörlü taşımacılık da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Zira bu taşımacılık türünde yüksek katlardaki konutlar kolayca yeni lokasyona taşınabilmektedir. Kurulan palet aracılığıyla taşınan eşyalar hızlı bir şekilde kamyonlara konulmaktadır. Kamyonlarımızın tamamı da kapalı kasa araçlardan meydana gelmekte ve bakımları muntazaman bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Öte yandan muhtemel bir olumsuzluğa rastgelmemek adına da bütün eşyalarınıza sigorta işlemi yapılmaktadır. Bu, menfi durumlardan kurtulmak için alınan önlemlerden sadece bir tanesidir.

Beylikdüzü Ofis Ve İşyeri Taşımacılığo

Şirketimiz, bunların dışında ambalajlama hizmeti de sunmaktadır. Ambalajlama ile evinizdeki tüm eşyaları kolay ve doğru bir şekilde paketleyerek ambalajlamaktayız. Söz gelimi bitkileriniz, uygun bir şekilde sarılmakta ve böylece taşınma esnasında zarar görmeleri engellenmektedir. İşte, tüm bu hizmetler ile birlikte taşınma sürecine hâkim olan firmamız, Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Öte yandan belirtmekte fayda görüyoruz ki sadece evden eve değil, aynı zamanda depodan depoya ya da işyerinden işyerine taşımacılığı da gerçekleştirmekte ve sizi yeni merkezinize güvenli bir şekilde taşımaktayız.