Beşiri Evden Eve Nakliyat

Beşiri Evden Eve Nakliyat

Batman Beşiri evden eve nakliyat firması olarak sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetinde, yirmi yıldan bu yana binlerce aileyi yeni yuvasına kavuşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Nakliyat sahasında konforlu taşımacılığın sınırsızlığını firmamızla deneyimleyebilirsiniz. Tamamı kapalı kasa kamyonlardan oluşan 10 araçlık geniş araç filomuzun yanı sıra, asansörlü taşımacılık faaliyetlerine uygun vinçli araçlarımız da bulunmaktadır. Bu minvalde en uygun fiyat garantisini de sunduğumuzu belirtmek gerekir.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

beşiri evden eve nakliyat

Beşiri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beşiri evden eve nakliyat taşımacılık fiyatları Batman nakliyat sektörü içerisinde en ideal teklifi sizlere sunmaktadır. Öte yandan nakliyat hizmetimiz sadece Batman ilçeden ilçeye taşımacılık olarak değil, aynı zamanda şehirler arası nakliyat olarak da sunulmaktadır. Böylece Beşiri ilçesindeki eviniz, ofisiniz ya da deponuzu Türkiye’nin her il ve ilçesine taşıyabilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kaliteli referansa hizmet vermenin mutluluğuyla sizlere de en özenli hizmeti vermeye hazırız.

Batman evden eve taşımacılık fiyatları, talep ettiğiniz hizmete ve taşınılacak mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Şirketimizin uzman personeli başta demontaj-montaj hizmeti olmak üzere taşınmanızı kolaylaştıracak başkaca hizmetler de vermektedir. Örneğin asansörlü taşımacılık sayesinde, eşyalarınız bina merdivenlerinden değil, direkt olarak pencereye kurulan palet aracılığıyla cadde seviyesine indirilmektedir. Böylece eşyalarınız bina içinde taşınarak zarar görmekten kurtulmakta ve zamandan da tasarruf edilmektedir. Asansörlü taşımacılığın genellikle yüksek katlı binalarda tercih edildiğini de ifade etmek gerekir.

Batman Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin bir diğeri de ambalajlı taşımacılıktır. Ambalajlı taşımacılık faaliyetlerinde evinizin tüm eşyaları uzman personelimiz tarafından dayanıklı ambalaj malzemeleri aracılığıyla paketlenmektedir. Paketleme, taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini engellediği gibi, sizi de bu zahmetten kurmaktadır. Sorunsuz bir taşınma için muhakkak ambalajlı ve paketlemeli taşımacılık hizmetimizi tercih edin.

Öte yandan eşyalarınız, olumsuz bir duruma karşı sigortalı olarak da taşınabilmektedir. Sigorta kapsamına alınan eşyalarınız, taşınma sırasında gelebilecek menfî durumlar karşısında korunma altına alınmaktadır. Belirtmekte fayda görüyoruz ki yirmi yıllık sektör tecrübemize dayanarak eşyalarınızın güvenliğini çok önemsiyoruz. Ancak modern dünyanın bir gerekliliği olarak sigortalı taşımacılığın da olmazsa olmaz olduğunu belirtmek gerekiyor.