Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Başakşehir, bu anlamda taşınma faaliyetlerinin yoğun olarak gerçekleştiği lokasyonların da başında gelmektedir. Bu doğrultuda biz, Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak sizlere en hızlı hizmet ve en uygun fiyata taşımacılık faaliyetlerini sunmaktayız. Bu bağlamda ortaya koyduğumuz hizmetler, sizler için stressiz ve sorunsuz bir taşınma deneyimini gerçekleştirme gayretine bağlanmaktadır. Firmamız, uzun yıllar boyunca gerçekleştirmiş olduğu taşımacılık hizmetlerinde, binlerce kaliteli referansa sahip olmakla birlikte sektör liderliğine de ulaşmıştır. Dolayısıyla siz de sorunsuz bir taşımacılık işlemi hayal ediyorsanız, hemen internet sitemizdeki numaralardan bize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

başakşehir evden eve nakliyat

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Ve Asansörlü Nakliyat

Şirketimiz, başta başakşehir evden eve nakliyat firması olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca salt ilçeden ilçeye değil, aynı zamanda Türkiye’nin her şehrine şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Firmamızın, taşımacılık sektörüne getirdiği yeni nesil nakliye anlayışı da teknolojinin kullanılmasıyla mümkün olmuştur. Bu anlamda asansörlü taşımacılık hizmetimizi kullanabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık hizmetinde, vinç yardımıyla kurulan paletler eşyalarınızı kamyonlarımıza taşımakta ve böylece herhangi bir sorun yaşanmadan, hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Olası bir soruna karşı da tüm eşyalarınız muhakkak sigortalanmaktadır. Böylece muhtemel kazalar da engellenmekte ve eşyalarınızın bedeli garanti altına alınmaktadır. Ortaya koyduğumuz tüm bu hizmetlerin dışında, komple taşımacılık faaliyeti de bulunmaktadır. Söz konusu taşımacılık modelinde eşyalarınızın tümünü uzman ekibimiz paketlemekte ve böylece kırılacak eşyalar da özenle, taşınmaya uygun hâle getirilmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Mobilya Montaj Varmı?

Hizmetlerimiz hakkında son olarak demontaj ve montaj sistemini de sizlere tanıtmamız gerekmektedir. Zira kimi eşyalar ve mobilyalar, taşınmaya elverişli olmayacak kadar büyük yer kaplamaktadır. Dolayısıyla bu eşyalara zarar vermemek adına teknik ekibimiz onları demonte ederek modüllere ayırmaktadır. Bu şekilde küçük parçalar hâlinde taşınan eşyalar, yeni taşınılacak evde de toparlanmakta ve tekrar eski hâline getirilmektedir. Firmamız, size en uygun hizmeti sunabilmek için bunun gibi başkaca taşımacılık hizmetleri de vermektedir.

Başakşehir evden eve taşımacılık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için hemen çağrı merkezimizi arayın.

Bir yanıt yazın