IMG 3685

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en büyük şehri konumundaki İstanbul’da oldukça yoğun bir nüfus popülasyonuna sahip Bakırköy, her geçen gün gelişmektedir. Söz konusu gelişme, aynı zamanda ilçenin de faal bir şekilde kullanıldığını ve hem iş hem de sosyal anlamda bir revizenin mümkün olduğu anlamına gelmektedir. Bu doğrultuda ilçedeki taşınma süreçleri de artmış ve nakliyat sektörüne duyulan ihtiyaç giderek büyümüştür. İşte, bu sebepten ötürü Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak bizler, sizlere en hızlı ve en kaliteli taşımacılık sürecini sumaktayız. Ortaya koyduğumuz başarılı iş disiplini sayesinde evinizi rahatlıkla taşıyabilecek ve bu süreçte herhangi bir stres de yaşamayacaksınız. Firmamız, bu anlamda taşımacılık sahasına getirdiği onlarca farklı hizmet ile sizlere en uygun taşımacılık sürecini de yönetmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

bakırköy evden eve nakliyat

Bakırköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat hizmetleri arasında sunduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti ile yüksek katlı binalardaki dairelerden kolayca ev taşıması gerçekleştirmekteyiz. Vinçli asansör yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu faaliyet, evin balkon ya da salon camından zemine kurduğumuz palet sistemi sayesinde tamamlanmaktadır. Eşyalarınız, bu palet sistemi sayesinde kamyonlara konulmakta ve yeni yuvanıza doğru sağlıklı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız, kullandığı asansörlü taşımacılık sistemi ile sizlere en hızlı ve sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatmaktadır.

Şirketimizin sizlere sunmuş olduğu bir diğer taşımacılık yöntemi de demontaj ve montaj sistemidir. Söz konusu sistem, büyük eşyaların modüler yapılara ayrılması ile özdeşleştirilebilir. Bu anlamda Bakırköy evden eve nakliyat firmamızın uzman teknik ekibi, büyük mobilya ve eşyalarınızı küçük parçalar şekilde sökerek o şekilde taşımakta ve yeni evde eşyaları tekrar birleştirmektedir. Belirtmekte fayda görüyoruz ki firmamızın taşıdığı tüm eşyalar, sigorta kapsamına girmektedir. Dolayısıyla olası bir sorun karşısında tüm eşyalarınızın bedeli nakit olarak ödenmektedir.

Taşınma sürecinin stresinden ve sorunlarından uzaklaşmak, rahat bir şekilde taşınmak istiyorsanız Bakırköy evden eve nakliyat firmamız size en cazip fırsatı sunmaktadır. Hem en kaliteli hizmet hem de en ucuz taşınmayı bir arada sunan firmamıza, internet sitemizde yer alan telefon numaralarından ulaşabilir ve hemen randevu talebinde bulunarak taşınmanızı hızlandırabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın