20151112 160938

Ardahan Evden Eve Nakliyat

Ardahan Evden Eve Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat kadrolu elemanları ile birlikte başarılı bir nakliye hizmeti vermektedir. Elemanlarımız nakliye konusunda eğitimli ve tecrübeli olmakla beraber her zaman işlerini büyük bir dikkat ile gerçekleştirmektedirler.

Nakliye içinde birçok riski barındırdığından ciddiyetle yapılması gereken bir iştir. Çünkü yıllarca benimsediğimiz eşyalarımız bizler için sadece maddi değeri olan şeyler değillerdir. Yıllar içerisinde manevi olarak da benimsediğimiz eşyalarımız tabii ki de güvenli ellere teslim edilmelidir. Biz bu yüzden sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımızmış gibi özen göstererek taşımayı kendimize bir borç biliyoruz. Eşyaların hiçbirine en ufak bir zarar dahi gelmemesi için gerekli tüm hazırlıklar büyük bir dikkat içerinde taşıma işlemi öncesinden yapılacaktır.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

kağızman evden eve nakliyat e1554653798242

 

Ardahan Nakliyat

Ardahan evden eve nakliyat olarak işimize gereken önemi fazlasıyla veriyor ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Firma olarak kaliteli nakliye hizmetimizi size aynı zamanda uygun fiyatlar ile sunmak istiyoruz. Eşyalarınız öncelikle eksperlerimiz tarafından dikkatli bir şekilde incelenir ve taşıma hizmeti için en uygun fiyat belirlenerek size sunulur.

salon eşya sargılı

Ardahan Şehilerarası Nakliyat

Hizmetlerin İçeriği ve Kalitesi

Hesaplı bir nakliye hizmeti almak istiyor ama bu konuda firmalara bir türlü güvenemiyorsanız taşınma süreci sizin için kâbusa dönebilir. Sektördeki birçok firma hesaplı bir hizmet sunduğunu iddia eder. Ancak bir bakarsınız bir sürü şey için ek ücret istenmiş ve bu da doğrudan faturanıza yansımıştır.

Ardahan evden eve nakliyat evliyaoğlu olarak hesaplı bir nakliyenin yanı sıra hiçbir ekstra nakliye hizmet için ek ücret talep etmemekteyiz. Hizmetlerimiz genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Eşyalarınız özel ambalajlar ile sarılır ve dikkatlice kolilere yerleştirilir. Her türlü eşyayı paketlemek için ambalajlarımız mevcut olup paketleme işlemi deneyimli elemanlarımız tarafından yapılır.
  • Eşyalar kapalı çelik kasa araçlarımıza yerleştirilir ve nakliyesi sağlanır.
  • Adrese getirilen eşyalar gerektiğinde dış cephe nakliyat asansörü ile istenilen kata taşınır. Daireye taşınan eşyalar yine deneyimli elamanlarımız tarafından kolilerinden çıkarılarak istenilen yere yerleştirilmeleri sağlanır.
  • Kurulum, montaj vb. gibi hizmetler ve ücretsiz ekspertiz hizmeti firmamız tarafından ek ücret talep edilmeden sağlanır.
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın