Şırnak İstanbul Arası Nakliyat

Şırnak İstanbul Arası Nakliyat

Şırnak İstanbul arası nakliyat başka bir yere taşınırken herkesin en zorlandığı konulardan biri mutlaka nakliyat işlemleridir. Hepimiz eşyalarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını isteriz.Bunun için de taşınan eşyaların nakliyat esnasında zarar görmemesini isteriz. Firmalar nakliyat konusunda yaşanılan sıkıntıların en aza indirilmesi ve doğru şekilde taşınması için çalışırlar. Sizler için değerli olan şeyler nakliye firmaları için de değerli olmalı ki işlerini en iyi şekilde yaptıklarının güvencesi olsun.

 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

 

şırnak istanbul arası nakliyat

Şırnak İstanbul Arası Nakliyat Nedir?

Bulunduğunuz yerden taşınacağınız yere eşyaların nakil edilmesi için yapılan işlemlerdir. Bu işlemler esnasında sizin kendinizi yoracak her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Özel eşyalarınızı ve sizin için değerli olan eşyalarınızın nasıl ve ne özenle taşınmasını söylediğinizde gerisini firmalar halletmektedir. İstanbul Şırnak evden eve nakliyat hizmetlerimiz de mevcuttur.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu eşyaların güvenliğidir.

Bunun için seçeceğiniz firmanın taşıma personeli konusunda deneyimli ve eğitimli olmasına özen göstermelisiniz.Firmalar ile anlaşma sağlandıktan sonra firma personelleri evinize gelirler. Eşyalarınızı belli bazı gruplara ayırırlar daha sonra paketlemeye geçerler,sökülmesi gereken eşyaları sökerler.Bu işlemi yaparlar çünkü taşındığınız eve sorunsuz bir şekilde yerleşesiniz.

 

Şırnak İstanbul Nakliyat Fiyatları Nedir?

Ev taşımasında ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatları olmuştur.

Şırnak İstanbul arası nakliyat taşıma ücretleri kimi zaman çok makul kimi zaman da çok uçuk bir meblada olabiliyor. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Seçtiğiniz şehirler arası nakliyat ile öncelikle yüz yüze görüşmek istediğinizi söyleyin. Telefonda nakliye fiyatı hakkında net rakamlar veren firmalardan uzak durunuz.Unutmayın size kesin bir fiyat söyleyebilmeleri için seçtiğiniz firmanın bir görevlisinin gelip eşyalarınızı görmesi ve incelemesi gerekir.

Şırnak İstanbul arası nakliyat şehirler arası eşya taşımada size önerimiz taşınacağınız eve yakın bir nakliye firması ile görüşmenizdir. Bu taşınmanın maliyetini de düşürecektir. Taşımanın sonunda müşteri memnuniyeti sağlayabilen ve bu yönde geri dönüş alabilen çok az sayıda firma bulunmaktadır.

 Örnek ücretler aşağıdaki gibidir;

1+1 Ev Taşıma (Orta Boy Araç):4.900

2+1 Ev Taşıma (Orta Boy Araç): 4.500

3+1 Ev Taşıma (Büyük Boy Araç):7.500

 

şırnak istanbul arası nakliyat

 

Şırnak-İstanbul Eşya Taşıma Ücreti Nedir?

Şırnak İstanbul arası nakliyat ve nakliye fiyatlarında öncelikle rezervasyon ile yerinizi ayırt edin. Kurumsal ve profesyonel firmanın bir müşterisi olun. Şırnak şehirler arası nakliyat hizmeti için müşterilerimizi nasıl memnun ederiz ve ne gibi bir geri dönüşüm sağlarız diye düşünen firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Evinizi taşıtacağınız firma ve elemanlar çok önemli olmakla beraber ekonomik koşullarda önemlidir. Bu fiyat hem müşterinin bütçesini aşmamalı hemde hizmet veren firmanın yaptığı iş için alması gereken miktara uygun olmalı.

Şırnak-İstanbul 1+1 Orta Boy Araç için ücret: 3.500 tl

Şırnak-İstanbul 2+1 Orta Boy Araç için ücret: 4.500 tl

Şırnak-İstanbul 3+1 Büyük Araç için ücret: 7.500 tl

Örnek fiyatlardır ve eşya durumuna ve katların yüksekliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Şırnak İstanbul Çeyiz Taşıma Nedir, Ücreti Nedir?

Şırnak İstanbul arası nakliyat şehirler arası çeyiz eşyası taşınacaksa yapılacak olan her işe bizzat kendi el emeğiniz olduğu için daha çok önem verirsiniz ki bence vermelisiniz. Firmadan paketleme ve taşıma için gelen Paketleme için daha dikkatli olmalarını söylemelisiniz.Yıllarca gözünüz gibi baktığınız bu değerli eşyaların taşınma sürecinde ziyan olmasını kimse istemez. Bu nedenle iyi, özenli ve düzenli bir şehirler arası nakliyat firması seçmeniz çok önemlidir. Çeyiz eşyası taşınması için nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da taşınacak eşyaları çok fazla indirme, yükleme yapılmadan taşınmasını istemenizdir. Çünkü eşyalar en çok bu aşamalarda hasar görmektedir. Birçok firma elindeki yükü tek bir kamyona yükler. Bunu bilin ve görüştüğünüz nakliyat firması ile buna yönelik bir fiyat anlaşması yapın.

Şehirler arası çeyiz taşıma için aşağıda sizinle bir örnek paylaşacağım;

Az Miktarda Ev Eşyası (3 kanepe, çamaşır, bulaşık, buzdolabı)

Taşınma Tarihi : 28 Ağustos 2018 – 1 Eylül 2018

Eşyanın Alınacağı Yer : Yenişehir mah. / Viranşehir / Şanlıurfa zemin Kat ,

Eşyanın Taşınacağı Adres : Cihangir mah. / Avcılar / İstanbul 1. Kat ,

 

Taşınacak Eşya Bilgileri

Büyük eşya olarak beyaz eşyalar, 2 adet klima ve 3 adet 3’lü koltuk var. Dolap sökülecek eşya yoktur.

Küçük eşyalar ise yaklaşık 30 adet koli olacak.

Fiyat: 1800 TL

Ayrıca Şırnak evden eve nakliyat için buraya bıraktığımız linkten bilgi alabilirsiniz. LİNK >> https://www.evliyaogluevdenevenakliyat.com/sirnak-evden-eve-nakliyat/ <<<

 

şırnak istanbul arası nakliyat

Şırnak İstanbul Parça Eşya Taşıma Nedir, Ücreti Nedir?

Şırnak İstanbul arası nakliyat firma müşteri hizmetleri ile görüştüğünüz de ilk olarak eşyanızın ne olduğunu belirtmenizi isteyeceklerdir. Taşıma farklı bir şehre yapılacaksa bu durumda size araçlarının hangi gün müsait olduğunu belirtilecek ve onay vermeniz halinde gün ve saatini belirlemiş olursunuz. Böylelikle taşıma için gerekli karar sizin ve firma adına alınmış olur. Eşyanızı teslim almak için geldiklerinde olduğunuz yerde eşyalarınızı paketlerler. Bu da taşıma yapılırken eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek için firma görevlileri tarafından yapılması gereken bir harekettir.

Firma yetkilileri eşyanızın ne zaman alınacağını belirttikleri gibi ne zaman teslim edeceğini de belirtmeliler.

Şırnak İstanbul arası nakliyat Parça eşya taşıma hizmetinin avantajı bu işi kendi başınıza yaptığınızda yüksek maliyette olması sebebi ile firmaların daha uygun bir fiyat ile taşımayı yapmasıdır. Kendi başınıza yapmaya çalıştığınız zaman her konuda zorlanırsınız. Parça eşya taşıma fiyatları 299 TL gibi bir fiyattan başlamaktadır. Daha düşük bir fiyat düşünmeniz çok mantıklı olmaz .1 tane koltuğum taşınacak deseniz de 3 tane koltuğum taşınacak deseniz de taşıma işinin mutlaka bir taban fiyatı vardır. Daha fazla parça eşya var ise bir nakliye firmasına ulaşmanızı tavsiye ederiz.