Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya Evden Eve Nakliyat

Profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti veren evliyaoğlu firmamız, en uygun fiyat garantisi ile başta Alanya evden eve nakliyat olmak üzere tüm Antalya şehri dâhilinde hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmet kapsamında bulunan sigortalı nakliyat, ambalajlı nakliyat, asansörlü nakliyat, montajlı nakliyat, sözleşmeli nakliyat ve ekspertiz desteği yer almaktadır. Bu kapsamda firmamız; uzun seneler boyunca kazanmış olduğu deneyim doğrultusunda evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat ve parsiyel taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Öte yandan fuar taşımacılığı da yapan nakliyat firmamız, alanında uzman teknik personeli ile birlikte geniş araç filosuna sahiptir.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 840 9 336

Gsm: 0507 414 8231

 

 

Alanya Şehirler Arası Nakliyat

Ev taşımanın stresini yaşamadan kolay bir şekilde yeni yuvanıza kavuşmak için evliyaoğlu firmamızın sunduğu hizmetler, aynı zamanda en uygun fiyat garantisini de kapsamaktadır. Böylece, teknik yeterliliği olan ekibimiz hiçbir eşyanıza zarar vermeden hızlı bir şekilde ev taşımacılık faaliyetini gerçekleştirmektedir. Yüksek katlarda yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı ise uhdemizde bulunan asansörlü vinçlerimiz devreye girmektedir. Bu şekliyle eşyalarınızı kolayca taşımakta ve güvenli bir şekilde yeni adresinize götürmekteyiz.

Alanya evden eve nakliyat hizmeti dışında Alanya ofisten ofise nakliyat hizmeti de sunan şirketimiz, taşınması zor olan büyük eşyalarınız için de montaj işlemi yapıyoruz. Böylece öncelikle büyük eşyalarınız taşınılacak yerde demonte ediliyor, parçaları özel ambalaj malzemeleri ile kaplanarak nakliye araçlarımıza yüklenerek yeni yerine götürülüyor. Daha sonra da yeni yer dâhilinde montaj hizmeti sunuluyor ve eşyalarınız eski hâline tekrar getiriliyor. Sigortalı Alanya evden eve taşımacılık hizmetinde de, eşyalarınızın başına gelebilecek olası bir tehlike durumuna karşı gerekli önlemleri almaktayız. Bu şekliyle eşyalarınızın değerini belirliyor ve olumsuzluk söz konusu olduğunda tazmin işlemleri devreye sokulmaktadır.

 

 

Alanya Nakliyat

Siz de ev, ofis ya da işyeri taşımak için nakliye firması arayışı içerisindeyseniz hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve ücretsiz keşif randevusu alabilirsiniz. Belirlenen tarihte de en uygun fiyat garantisi ile taşıma işlemleriniz halledilmektedir. Şirketimizin geçmişinde bulunan binlerce referanstan biri olmak için, 7 gün 24 saat hizmet anlayışımızı hemen değerlendirebilir ve siz de yeni yuvanıza bizimle ulaşabilirsiniz.